Zamknij

Netflix planuje już produkcję kolejnych sezonów „Wiedźmina”? [SONDA]

Redakcja
28.12.2018 15:04
Wiedźmin
fot. Shutterstock

Do premiery wyczekiwanego przez fanów serii na całym świecie pierwszego sezonu „Wiedźmina”, wyprodukowanego przez Netflixa jeszcze zostało trochę czasu. W sieci nie brakuje już jednak spekulacji na temat kolejnych sezonów. Według najnowszych doniesień producent jest tak zadowolony z efektów prac nad serialem, że już planuje jego kontynuację. 

Netflix: „Wiedźmin”

Choć premiera nowej serii Netflixa została wyznaczona na 2019 rok, fani „Wiedźmina” na całym świecie wciąż podgrzewają atmosferę wokół serialu, omawiając kolejne doniesienia i pogłoski. Do tych najświeższych należy informacja podana przez jednego z redaktorów zazwyczaj dobrze poinformowanego serwisu GeeksWorldwide, KC Walsha. Na swoim koncie na Twitterze umieścił bardzo interesującą, choć niepotwierdzoną oficjalnie pogłoskę na temat... kolejnych sezonów serialu!

Według dziennikarza Netflix jest tak zadowolony z efektów postępujących prac nad serialem, że bez wahania zamierza zdecydować się na jego kontynuację w postaci kolejnych, być może nawet dwóch czy trzech sezonów.

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Będą kolejne sezony „Wiedźmina”

Netflix nie zdecydował się na oficjalne potwierdzenie tych plotek, ale również ich nie zdementował, co daje fanom serii nadzieję na znacznie większą porcję rozrywki niż jeden sezon. Wiemy już, jak będzie się w nim za to prezentował odtwórca głównej roli, Henry Cavill. Netflix całkiem niedawno zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać pierwsze ujęcie z aktorem w charakteryzacji Geralta z Rivii.

Jak wam się podoba? Czekacie już na premierę pierwszego sezonu „Wiedźmina”?

Zagłosuj

Czekacie na premierę "Wiedźmina" na Netflixie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:GeeksWorldWideo;KomputerŚwiat/AG

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także