Zamknij

Olbrzymia AWARIA Facebooka. Wylogowało was z konta?

Redakcja
05.12.2018 14:58
Olbrzymia AWARIA Facebooka. Wylogowało was z konta?
fot. Shutterstock

Potężna awaria Facebooka to już kolejna usterka serwisu w ciągu ostatnich tygodni. Co jest przyczyną technicznych problemów platformy? Użytkownicy zgłaszają, że zostali masowo wylogowani ze swoich kont. Lepiej zmieńcie hasło!

Awaria Facebooka 05.12.2018

To już kolejny raz, kiedy użytkownicy Facebooka zgłaszają masową awarię serwisu. Czy to planowane aktualizacje, w tym popularnego Messengera są przyczyną problemów z działaniem platformy społecznościowej? Na razie nie podano oficjalnej przyczyny usterki. Użytkownicy zgłaszają problemy z zalogowaniem się na konto i korzystaniem z podstawowych funkcji serwisu. Wiele osób zostało też nagle wylogowanych z Facebooka. 

awaria
fot. DownDetector.pl

Zobacz także

Zobacz także

Czemu Facebook was wylogował?

Jak widzicie powyżej, problem na terenie Polski dotyczy głównie Warszawy. To tu najwięcej użytkowników zgłosiło też problem z nagłym wylogowaniem ich z konta, do którego nie mogą ponownie uzyskać dostępu. Niestety w takim przypadku nie można wykluczyć nawet ataku hakerskiego. Dla pewności zmieńcie więc hasło, kiedy tylko uda wam się zalogować do serwisu ponownie. Jeśli natomiast tej samej kombinacji używacie na innych platformach, teraz to dobry moment na zmianę haseł także do nich.

facev
fot. DownDetector.pl

Liczba zgłoszeń powoli zaczyna już spadać, możliwe więc, że główną przyczyną usterki była wdrażana aktualizacja lub nowa funkcja. Ostrożności nigdy jednak za wiele!

RadioZET.pl/AG

Zobacz także