Zamknij

Opera "Reborn" - nowy wygląd i funkcje społecznościowe przeglądarki

Redakcja
10.05.2017 14:24
Opera "Reborn" - nowy wygląd i funkcje społecznościowe przeglądarki
fot. Opera

45. wersja Opery to jedna z największych aktualizacji tej przeglądarki od lat. Wprawdzie serce aplikacji pozostaje takie samo, ale solidnych zmian doczeka się interfejs użytkownika.

Udostępniona właśnie, nowa wersja przeglądarki internetowej Opera to szereg solidnych zmian, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa przeglądania sieci, a także większej integracji z serwisami społecznościowymi.

Po lewej stronie znajdziemy teraz pasek dostępu do najważniejszych funkcji - ustawień, zakładek, pobranych plików, a także integracje z komunikatorami - facebookowym Messengerem, WhatsAppem i Telegramem. Pozwoli to na wyświetlanie i odpisywanie na wiadomości bez konieczności opuszczania otwartej strony lub przełączania się między kartami.

Messengers
fot.

Wprowadzono również łatwy sposób przełączania się między jasnym i ciemnym motywem przeglądarki. Zintegrowano metodę udostępniania zdjęć (funkcja przeciągnij i upuść), a także wprowadzono szereg poprawek mających na celu zwiększenie wydajności działania przeglądarki, jak również bezpieczeństwa.

Nowa Opera dostępna jest do pobrania na systemy Windows, Mac OS i Linuxa

Zagłosuj

Korzystasz z przeglądarki Opera?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/AM