Zamknij

Orlen wprowadza aplikację do płatności. Koniec z kolejkami na stacjach benzynowych! [SONDA]

Redakcja
21.05.2018 17:51
Orlen wprowadza aplikację do płatności. Koniec z kolejkami na stacjach benzynowych! [SONDA]
fot. EastNews

Dzięki nowej aplikacji Orlen Pay za tankowanie zapłacisz bez wysiadania z samochodu. Rozwiązanie ma zlikwidować kolejki i skrócić czas obsługi na stacjach benzynowych.

Aplikacja Orlen Pay już niedługo w Polsce

Zagłosuj

Czy będziesz korzystać z aplikacji Orlen Pay?

Liczba głosów:

Dzięki Orlen Pay tankowanie stanie się prostsze. Aby za nie zapłacić kierowcy nie będą już musieli stać w długich kolejkach. Nie trzeba będzie nawet wysiadać z auta! Rozwiązanie ma tez znacznie skrócić czas obsługi w sklepach na stacjach benzynowych, zwłaszcza w niehandlowe niedziele. Można więc liczyć na to, że ulubionego hot doga dostaniemy szybciej. Orlen wprowadza taki sposób płatności również ze względu swoich planów co do własnego sklepu internetowego. Zakupy będzie można odbierać na stacjach koncernu. Na razie aplikację testują pracownicy Orlenu. Wersji dla klientów można się spodziewać już w trzecim kwartale 2018 roku. Na początku płatność przez aplikację będzie możliwa jedynie na stacjach należących do koncernu. Potem zostanie udostępnione także franczyzobiorcom.

SPRAWDŹ TEŻ:

Ceny paliw idą do góry. Czy w wakacje zapłacimy 6 zł za litr benzyny? Zapytaliśmy eksperta

Orlen stanie się sklepem internetowym. Dostawa do domu lub na stację

Mięso, warzywa i AGD na stacji paliw? Tak ominie się zakaz handlu

Płatność na stacjach benzynowych bez wysiadania z auta

Orlen Pay to nie pierwszy projekt koncernu, oparty na pomyśle płatności przez aplikację. O wygodnym tankowaniu Orlen myślał już wcześniej. Współpracę z firmą JustDrive szybko jednak zakończono. Firma odgraża się koncernowi złożeniem pozwu w tej sprawie. Ich zdaniem Orlen nie miał prawa odstąpić od podpisanej wcześniej umowy. Czy sprawa skończy się w sądzie? Tego dowiemy się w przyszłości. Klienci stacji na pewno jednak na tym nie stracą.

RadioZET.pl/AG

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

Orlen dementuje informację o wycofaniu kilku tytułów gazet ze swoich stacji

Zmiana cen na stacjach paliw. Koniec taniego tankowania!