Zamknij

Polski dystrybutor wprowadzi tańsze iPhone'y. Będą objęte dwuletnią gwarancją!

Redakcja
23.10.2018 15:13
Polski dystrybutor wprowadzi tańsze iPhone'y. Będą objęte dwuletnią gwarancją!
fot. Apple mat. prasowe

To już koniec niepewnych zakupów używanych telefonów ze słynnym, nadgryzionym jabłuszkiem. Teraz polski dystrybutor CK Mediator chce wprowadzić na rynek iPhone'y odnawiane przez profesjonalistów. Modele w wielu kolorach spoza regularnej oferty do wyboru zostaną także objęte gwarancją producenta!

Tanie iPhone'y objęte gwarancją

Kupując używany telefon nigdy do końca nie wiemy, czego się spodziewać. A to wejście słuchawkowe ostatnie czyszczenie widziało chyba kilka lat temu, a to system się zawiesza... Pomimo ewidentnej oszczędności satysfakcja niestety nie jest ta sama, co w przypadku kupna nowego modelu. Nowa propozycja polskiego dystrybutora smartfonów Apple może to zmienić. W jaki sposób? Na rynek chcą wprowadzić odnowione modele iPhone'ów, pochodzące z francuskiej firmy Remade, specjalizującej się w tego typu usługach. Mają być znacznie tańsze od standardowej oferty!

remade_baner
fot.

WARTO WIEDZIEĆ:  Jak wygląda recykling starych iPhone'ów? Apple ma od tego robota [WIDEO] 

Tańsze iPhone'y wchodzą do Polski

W każdym odnawianym modelu sprawdzonych zostanie aż 30 części. Wszystko po to, aby upewnić się, że smartfon spełni oczekiwania niemalże tak samo, jak zrobiłby to nowszy model. Pracownicy Remade w trakcie testów sprawdzają nie tylko takie elementy, jak płyta główna ale i poddają obudowę iPhone'a tzw. anodyzacji, co polega na uzupełnieniu mikroubytków, jakie powstały na niej od momentu wyprodukowania danego modelu.

PRZECZYTAJ TEŻ:  iPhone Xr w przedsprzedaży w Polsce 

iPhone'y w kolorach których nie oferuje Apple

Przy tej okazji starsze modele doczekają się też odświeżenia kolorystycznego. Kupić będzie można nie tylko wersje, które posiada w sprzedaży regularnej Apple ale i te, których producent nie ma w swojej ofercie. To oznacza, że wymarzonego smartfona będziemy mogli wybrać w wariancie intensywnej pomarańczy czy koralowego zielonego. 

gettyimages-489962936
fot. Getty Images

SPRAWDŹ TEŻ: 

CK Mediator wprowadzi na rynek tańsze iPhone'y

"Chcemy zaoferować wszystkim wielbicielom Apple’a telefony, które nie tylko będą w 100% sprawne, ale objęte dwuletnią gwarancją i naprawą w ciągu trzech dni lub wymianą na sprawne urządzenie. Nie zapominajmy też, że smartfony dostarczone będą wraz z pełnym pakietem nowych akcesoriów: ładowarką, słuchawkami oraz kablem komunikacyjnym" - tłumaczył Dariusz Grabowski, prezes CK Mediator. Dystrybutor przewiduje, że oferowane przez nich odnowione iPhone'y mogą być nawet o 25% tańsze od nowszych modeli. Jeśli więc marzycie o modelu Apple, ale odstraszają was wysokie ceny, naprawdę warto rozważyć taki zakup. Ostatnia aktualizacja systemu iOS 12 wspiera działanie starszych modeli, przyśpieszając funkcjonowanie telefonów.

RadioZET.pl/źródło:KomputerŚwiat/AG

MAMY TEŻ DLA CIEBIE: