Zamknij

Potężna eksplozja iPhone'a X. Właściciel próbował zaktualizować mu system do iOS 12 [SONDA]

Redakcja
15.11.2018 13:42
Potężna eksplozja iPhone'a X. Właściciel próbował zaktualizować mu system do iOS 12 [SONDA]
fot. YouTube

Apple na razie nie skomentowało sprawy oficjalnie poza lakonicznym komunikatem: „to na pewno nie zachowanie, jakiego można by się spodziewać”. Telefon miał najpierw się zapalić, a potem wybuchnąć w rękach właściciela. Posiadacze iPhone'a X, lepiej uważajcie...

iPhone X wybuchł po aktualizacji systemu

Nie jest to w dodatku pierwszy raz, kiedy słyszy się o eksplodującym smartfonie ze słynnym, nadgryzionym jabłuszkiem. iPhone X, okrzyknięty „budżetowym” modelem Apple miał zacząć dziwnie zachowywać się podczas próby aktualizacji jego systemu do najnowszej wersji: iOS 12. 

Rocky Mohamadali podzielił się nietypową sytuacją na swoim koncie na Twitterze. Jak opisuje, po zakończonej aktualizacji systemu z telefonu najpierw zaczęły wydobywać się strużki dymu, rozgrzał się też na tyle, że mężczyzna natychmiast go upuścił. Po chwili smartfon dosłownie zapłonął, by następnie... eksplodować. Na szczęście właściciel iPhone'a wyszedł z wypadku bez szwanku.

SPRAWDŹ TEŻ:

Dlaczego smartfon wybuchł?

Choć właścicielowi feralnego egzemplarza popularnego telefonu nie jest teraz do końca do śmiechu, to nas rozbawiła szczególnie reakcja samego producenta. Apple zdobyło się na razie na dosyć lakoniczny komentarz w sprawie:  „to na pewno nie zachowanie, którego można się spodziewać”. 

apple

Około 12 godzin temu Rocky uzupełnił swojego posta o informację na temat tego, że marka nie znajdzie czasu na rozwiązanie jego problemu przed najbliższym wtorkiem. Jak łatwo się domyślić, mężczyzna nie jest zachwycony całym zdarzeniem, wyjaśnił już także takie wątpliwości jak te, czy na pewno używał oryginalnych akcesoriów marki, takich jak ładowarka Apple. Jesteście właścicielami iPhone'a X i teraz też boicie się o telefon? Spokojnie, to jednak prawdopodobnie jeden z odosobnionych, wyjątkowo pechowych przypadków. A jak wy byście zachowali się w takiej sytuacji?

Zagłosuj

Jak zachowałbyś się na miejscu właściciela iPhone'a?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:9to5mac.com/AG

MAMY TEŻ DLA CIEBIE: