Zamknij

Premiera 7 sezonu Fortnite. Pojawi się nowy Tryb Kreatywny!

Redakcja
06.12.2018 20:04
Premiera 7 sezonu Fortnite. Pojawi się nowy Tryb Kreatywny!
fot. YouTube

Nadeszła premiera siódmego sezonu Fortnite, na który od dawna czekali fani tytułu. Czym tym razem zaskoczyło nas Epic Games? W grze pojawił się nowy Karnet Bojowy a także Tryb Kreatywny. Na tym nie koniec nowości! Czujecie już zbliżające się święta? Lodowe pejzaże i gwiazdkowe dekoracje na pewno się wam spodobają.

Siódmy sezon Fortnite jest już dostępny

Na tę premierę czekało wielu graczy. Siódmy sezon Fortnite nadchodzi akurat w przedświątecznym okresie i pasuje do niego klimatem. Gwiazdkowe dekoracje, zimowy krajobraz i solidna porcja nowości. Fani tytułu będą na pewno więcej, niż zadowoleni!

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Fortnite 7: nowy Karnet Bojowy

Nowy sezon to także sporo nowości - w tym nowy Karnet Bojowy. Miłym gestem ze strony producenta jest pozostawienie tej samej ceny, jaką miał poprzedni karnet, czyli 950 V-bucksów, waluty wykorzystywanej w grze. Karnet Bojowy daje nam dostęp do takich elementów kosmetycznych jak nowe stroje, emotikony czy pupile. Jesteśmy także wynagradzani za czas spędzany na grze. Im więcej bawimy się Fortnite, tym do większej ilości ciekawych zdobyczy mamy dostęp. 

Co daje nam Karnet Bojowy w nowym sezonie gry? Nowością są nie tylko kolejne, coraz oryginalniejsze stroje dla naszych postaci, ale także pojazdy oraz personalizowane rodzaje broni. Twórcy gry podkreślają także, że z czasem pojawić się mają kolejne aktualizacje, nie zdradzono jednak nic więcej na ten temat.

Zobacz także

Zobacz także

Fortnite 7: Tryb Kreatywny

Kolejną gratką dla fanów tytułu jest wprowadzenie zupełnie nowego trybu. Dla posiadaczy nowego Karnetu Bojowego jest dostępny już teraz - reszta graczy będzie musiała poczekać jeszcze tydzień, czyli do 13 grudnia 2018 roku, aby wypróbować jego możliwości. Do czego służy nowy tryb?

Dzięki Trybowi Kreatywnemu możemy puścić wodze fantazji i spróbować swoich sił w tworzeniu nowych map w grze. Bardziej niż na samą rozgrywkę zwracacie uwagę na grafikę gry? Epic Games zachęca was do kreowania własnych doświadczeń i filmów, którymi będziecie mogli podzielić się np. na swoim kanale na YouTube. Jak nowy tryb oceniają najpopularniejsi gamerzy?

Dan TDM, jeden z najlepiej zarabiających gamerów na Youtube, który na swoim kanale najczęściej prezentuje rozgrywki w Minecraft oraz Fortnite zdążył już wypróbować Tryb Kreatywny. Jak podkreśla, nowe elementy na wymarzonej wyspie tworzy się łatwo i przyjemnie a efekty są całkiem zadowalające. Czas, żebyście i wy spróbowali - życzymy udanych rozgrywek!

RadioZET.pl/AG

Zobacz także