Zamknij

Przerwy techniczne w polskich bankach. Sprawdź, czy w twoim też

Redakcja
19.04.2018 16:14
Przerwy techniczne w polskich bankach. Sprawdź, czy w twoim też
fot. Shutterstock

W ten weekend cztery polskie banki zapowiedziały przerwy techniczne. Sprawdź, czy powinieneś już dziś przygotować się na utrudnienia w swoim.

Weekendowe przerwy techniczne w polskich bankach

W nadchodzący weekend utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych napotkają klienci czterech polskich banków: mBanku, Credit Agricole, Orange Finanse oraz ING Banku Śląskiego. Planowane operacje warto więc wykonać wcześniej, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

mBank przeprowadza prace modernizacyjne

W nocy z 21 na 22 kwietnia (z soboty na niedzielę) w mBanku będą przeprowadzane prace modernizacyjne. Dlatego w godzinach 01:00 – 08:30  nie złożysz wniosku, a pomiędzy 01:30 – 08:00 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej oraz nie zalogujesz się na swoje konto w internecie. Niedostępne będą też usługi mKantoru oraz mPlatformy walutowej w godzinach 18:00 - 08:00 w serwisie transakcyjnym oraz na urządzeniach mobilnych. Z kart płatniczych oraz bankomatów będzie można korzystać bez zmian.

Credit Agricole na chwilę wyłączy swój serwis internetowy

Klienci Credit Agricole trudności napotkają dziś w nocy, 19 kwietnia, od godz. 0:00 do 01:00. Niedostępne będą serwis internetowy oraz mobilny.

Przerwa w dostępie do usług dla klientów Orange Finanse

Jeśli jesteś klientem Orange Finanse, w nocy z 21 na 22 kwietnia (z soboty na niedzielę) w godzinach 01:30 – 07:30  nie złożysz wniosku, a pomiędzy 02:00 – 07:00 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej oraz nie zalogujesz się na swoje konto w internecie.

Klienci ING Banku Śląskiego nie skorzystają z bankomatów

W nocy z niedzieli (22.04) na poniedziałek (23.04) kwietnia w godzinach od 00:00 do 05:30 planowane są prace serwisowe, które zablokują dostęp do usług banku. Niedostępne będą wpłatomaty, usługa płatności BLIK, aplikacja Moje ING mobile (będzie za to można korzystać z bankowości Moje ING przez przeglądarkę internetową w telefonie), system ING CardsOnLine oraz system rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir. Co więcej, w godzinach od 01:00 do 03:00 nie będą działały bankomaty.

RadioZET.pl/AG

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

O której przelew? Sprawdzamy godziny przelewów PKO BP, mBank, BZ WBK

Jak za 10 lat mogą wyglądać banki?