Zamknij

Przerwy techniczne w trzech polskich bankach. Sprawdź, czy w twoim też

Redakcja
08.06.2018 17:02
Przerwy techniczne w trzech polskich bankach. Sprawdź, czy w twoim też
fot. Pixabay

W tym tygodniu awarie dwóch dużych polskich banków ostro dały się ich klientom we znaki. Kolejne instytucje zapowiadają utrudnienia w dostępie do usług bankowych w trakcie rozpoczynającego się właśnie weekendu.

Przerwy techniczne w bankach

Klienci ING Banku Śląskiego, PKO Banku Polskiego i mBanku mogą tym razem odetchnąć z ulgą. W trakcie najbliższego weekendu nie czekają ich utrudnienia w płatnościach. Niestety tego samego nie mogą powiedzieć klienci trzech innych instytucji finansowych. Jak zwykle warto więc wypłacić gotówkę przed rozpoczynającym się właśnie weekendem.

Zobacz także

Zobacz także

Przedłużające się problemy techniczne w Idea Banku

Pomimo oficjalnie zakończonych awarii wciąż nie kończą się problemy techniczne Idea Banku. Klienci narzekają na błędy w przelewach i trudności z dostępem do usług finansowych. Konieczne będą więc kolejne prace naprawcze. „W ramach prac przewidzianych na noc z 8 na 9 czerwca zostaną usunięte pozostałe mniejsze kwestie. Przepraszamy naszych klientów za niedogodności” – informuje biuro prasowe instytucji. Klienci muszą też przygotować się na przerwę w dostępie do bankowości elektronicznej Idea Cloud w godzinach od 23 do 2 w nocy. Przerwa dotyczy internetowego serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej.

Alior Bank: bankowość internetowa będzie niedostępna

Utrudnienia napotkają też klienci Alior Banku. Od najbliższej soboty 9.06 od godz. 22:30 do niedzieli 10.06 do godz. 7:00 ze względu na prowadzone prace serwisowe bankowość internetowa będzie niedostępna.

Utrudnienia dla klientów T-mobile Usługi Bankowe

Przeprowadzane przez Alior Bank prace modernizacyjne wpłyną też na klientów T-mobile Usług Bankowych. Jak informują na stronie, od soboty 6 czerwca od godz. 22:30 do niedzieli 10 czerwca do godziny 6:00 niedostępne będą bankowość internetowa, mobilna oraz infolinia. Przyczyną są planowane prace serwisowe. „W celu zablokowania karty prosimy o kontakt z First Data Polska pod nr tel. +48 22 515 31 50” – przypomina bank swoim klientom.

RadioZET.pl/AG