Zamknij

Samsung pozwoli ci zobaczyć i dotknąć nowego Galaxy S9 przed premierą

Redakcja
21.02.2018 14:31
Smartfon Samsung Galaxy S9
fot. Samsung

Koreańska firma dokona jednak takiego pokazu w dość niecodzienny i nowoczesny sposób.

Już niedługo Samsung oficjalnie zaprezentuje swoje nowe flagowe urządzenie — Galaxy S9. O smartfonie wiemy już niemalże wszystko, ponieważ do sieci trafiła masa informacji — w tym o jego specyfikacji technicznej czy na temat jego  od podstaw opracowanych aparatów.

Nie wiemy natomiast, jak urządzenie będzie się prezentować w naszych dłoniach. To jednak Samsung chce nam zaprezentować przed oficjalną premierą. Podczas oficjalnego eventu z zapowiedzią smartfona zostanie uruchomiona specjalna funkcja w mobilnej aplikacji firmy.

Według strony XDA Developers w aplikacji Samsung Unpacked ukryta jest funkcja pozwalająca na wirtualne obejrzenie nowego flagowego modelu smartfona koreańskiej firmy. Dzięki mocy wirtualnej rzeczywistości sprawdzimy, jak urządzenie się prezentuje od każdej ze stron, a także jak jego wielkość odpowiada naszym dłoniom.

xda-developers_galaxy_s9
fot. źr. xda-developers.com (na zdj. Samsung Galaxy S9)

Funkcja ma być domyślnie dostępna dla dziennikarzy, którzy pojawią się na wydarzeniu zapowiadającym urządzenie, lecz zapewne dzięki paru zapalonym programistom może również trafić do ciekawskich użytkowników. Najpewniej w sieci pojawi się do tego specjalnie przygotowana wersja kodu aplikacji.

Specjalny tryb w Samsung Unpacked pozwoli na obejrzenie „es-dziewiątki” pod każdym kątem i w dowolnej kolorystyce. Ten ciekawy zabieg może sprawić, że być może lepiej przemyślimy decyzję o zakupie nowego smartfona lub dobierzemy jego odpowiednią wersję — standardową S9 lub nieco większą S9 Plus.

Zagłosuj

Czekasz na nowego smartfona Samsunga?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/xda-developers.com/AM