Zamknij

Skype "padł" w całej Europie! Duże problemy komunikatora

Redakcja
20.06.2017 13:40
Skype "padł" w całej Europie! Duże problemy komunikatora
fot. Skype / własne

Tysiące użytkowników tej platformy komunikacyjnej mają problemy z logowaniem się do usługi lub jej poprawnym działaniem.

Począwszy od późnych godzin wieczornych w poniedziałek 19 czerwca, usługa Skype zmaga się z poważnymi problemami. Jej użytkownicy informują o dużych problemach z komunikacją z innymi osobami. 

Według strony downdetector, problem najwyraźniej dotyczy jedynie użytkowników w Europie. Kraje spoza Starego Kontynentu wydają się nietknięte awarią, jako że prawdopodobnie obsługiwane są przez serwery położone w innych lokacjach.

sk
fot.

Sprawdziliśmy to - w przypadku nowej aplikacji mobilnej wprawdzie usługa jest w stanie załadować archiwalne treści, lecz wysłanie nowej wiadomości graniczy z cudem. Webowa wersja aplikacji natomiast nie pozwala nawet na załadowanie listy kontaktów.

skype_blog
fot.

Firma wydała odpowiednie oświadczenie na blogu usługi, informujące o pracach mających na celu naprawienie występującej awarii. Jeśli więc i Wasze próby korzystania ze Skype'a będą bezowocne - wiedzcie, że to nie problem z Waszym łączem, lecz błąd po stronie Microsoftu.

Zagłosuj

Zauważyłeś u siebie problemy z działaniem Skype'a?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/AM