Zamknij

Sony zapowie „niebiańskie” smartfony? Tajemniczna reklama firmy

Redakcja
21.02.2018 15:31
Kadr z reklamy smartfonów Xperia
fot. Sony Xperia

Linia smartfonów Xperia może doczekać się sporych zmian. 

Sony najwyraźniej zamierza ogłosić coś naprawdę przełomowego podczas swojego pokazu na targach Mobile World Congress w Barcelonie.

Podczas targów, które rozpoczną się 26 lutego, wielu producentów elektroniki i nowoczesnych technologii prezentuje swoje nowości. Sony nie zamierza odstawać od konkurencji i najwyraźniej na swój pokaz w tym roku przywiezie coś naprawdę wyjątkowego.

Zapowiedź opublikowana na profilu marki smartfonów Sony Xperia, którą możesz zobaczyć poniżej, zwiastuje coś „lekkiego”, „unoszącego się”, dającego odczucia sensoryczne z urządzenia, a może coś zupełnie innego? Krótki materiał zostawia sporo miejsca dla wyobraźni i dokładnie nie wyjaśnia, czego możemy oczekiwać. Plotki zdają się jednak wskazywać na Xperię XZ2, czyli nowe flagowe urządzenie, które może być początkiem nowej linii smartfonów Sony.

Sony zwykle na przełomie lutego i marca ogłasza nowe smartfony na dany rok, a więc i tym razem możemy tego wyczekiwać. Firma na pewno nie zamierza się poddawać w walce z konkurencyjnymi produktami i ich innowacjami i kto wie — być może w tym roku Xperia nabierze wiatru w żagle i zaprezentowane przez nią nowości zaskoczą wszystkich.

Na pewno nie zapomnimy poinformować o tym, co Sony Xperia ogłosi podczas barcelońskich targów, a więc zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pod koniec miesiąca.

Zagłosuj

Uważasz, że Sony zapowie prawdziwie przełomowe urządzenie?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/AM