Zamknij

Sony zwróci 600 zł przy zakupie nowej Xperii XZ2. Sprawdź, do kiedy trwa promocja

Redakcja
21.05.2018 18:31
Sony zwróci 600 zł przy zakupie nowej Xperii XZ2. Sprawdź, do kiedy trwa promocja
fot. Sony mat. prasowe

Sony zwróci swoim klientom nawet 600 zł przy zakupie nowej Xperii XZ2 i Xperii XZ2 Compact. Sprawdź warunki promocji z okazji nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Dzięki tej promocji tanio kupisz nową Xperię XZ2

Nadchodzący Mundial to dobry moment na wymianę smartfona na nowszy model. Jeśli marzy wam się oglądanie meczu na jego ekranie, polecamy rozważyć nową promocję Sony, przygotowaną specjalnie na tę okazję. Producent planuje zwroty do 600 zł przy zakupie nowej Xperii XZ2 i 200 zł w przypadku Xperii XZ2 Compact. Warto się pośpieszyć, bo promocja potrwa od 21 maja do 31 lipca 2018 roku.

SPRAWDŹ TEŻ:

Samsung dopłaci do wymiany telefonu

Mistrzostwa Świata w 4K w Orange bez dodatkowych opłat

Warunki nowej promocji Sony CASHBACK Mistrzów Świata

Warunki promocji nie są skomplikowane. Udział mogą w niej wziąć zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Zakupu telefonu można dokonać w dowolnej sieci handlowej. Poniżej możecie sprawdzić, co trzeba zrobić, aby nową Xperię kupić znacznie korzystniej:

  • Od 21 maja do 31 lipca 2018 r. kup telefon w jednej z wybranych sieci sprzedaży: Sony Centre, sklep internetowy (e-store) Sony Mobile, RTV Euro AGD, Oleole.pl, Media Expert, Avans.pl, Electro.pl, Media Markt, Saturn, Redcoon.pl, Neonet, X-kom.pl, 4CV, Komputronik, Allegro strefa marek – wyłącznie Oficjalny Sklep Sony Mobile prowadzony przez M-point, Orange, Play, T- Mobile i Plus.
  • Włącz telefon.
  • Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji Xperia Lounge.
  • Nie wcześniej niż po 15 dniach otrzymasz indywidualny kod niezbędny do wypełnienia formularza.
  • Wypełnij formularz w terminie do 31 sierpnia i dołącz dowód zakupu.
  • Po weryfikacji i ustaleniu danych do przelewu otrzymasz premię pieniężną w wysokości 600 złotych (przy zakupie modelu XZ2) lub 200 złotych (przy zakupie modelu XZ2Compact)

Pełen regulamin akcji promocyjnej CASHBACK Mistrzów Świata znajduje się na stronie www.sonymobile.com/poznaj-xperia-xz2.

RadioZET.pl/AG

POLECAMY TEŻ:

Sony zapowie „niebiańskie” smartfony? Tajemnicza reklama firmy

Który smartfon najlepiej łapie zasięg?