Zamknij

Szukacie tanich połączeń lotniczych? Asystent Google pomoże [WIDEO]

Redakcja
17.01.2019 19:24
Szukacie tanich połączeń lotniczych? Asystent Google pomoże [WIDEO]
fot. Shutterstock

Asystent Google jest już dostępny w polskiej wersji językowej. Zastanawiacie się, do czego może wam się przydać? Nowe udogodnienie pomoże zaplanować wymarzoną podróż w korzystnej cenie, wyszukując m.in. tanie połączenia lotnicze. Wypróbujcie możliwości Ewy, głosowego asystenta podróży zainstalowanego w usłudze.

Asystent Google dostępny już po polsku

Nowe udogodnienie to efekt współpracy Google Polska i serwisu eSky.pl , który pomaga użytkownikom kompleksowo zaplanować podróż. Od znalezienia dogodnego i niedrogiego transportu aż po zakwaterowanie - teraz to możliwe także w ramach usług świadczonych przez Asystenta Google w polskiej wersji językowej. Ewa, głosowy asystent podróży, będący częścią usługi uruchamia się na hasło: "OK Google. Porozmawiaj z eSky". Jak może nam pomóc?

Zobacz także

Zobacz także

Ewa, głosowy asystent podróży Google

"Asystent Google we współpracy z eSky wyszuka dla użytkownika najlepsze połączenia lotnicze i przekieruje go na naszą stronę mobilną, gdzie może on dokonać rezerwacji biletu. To wszystko w jednym, kilkuminutowym procesie. Dzięki współpracy z Google Polska planowanie podróży będzie proste, szybkie i wygodne jak zwykła rozmowa. Jako lider technologiczny w branży travel, stale testujemy nowe technologie, rozwijamy nasz serwis i aplikację. Widzimy wyraźne zainteresowanie technologiami głosowymi i chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego cieszymy się, że wspólnie z Google mogliśmy wprowadzić na polski rynek to przełomowe rozwiązanie" - tłumaczyła Anna Wiertel, Marketing Communication Director w Grupie eSky. Jak zadawać pytania Ewie, aby mogła wyszukać skuteczne dla nas rozwiązania? To proste! Wystarczy, że zapytacie np. o koszt najtańszego połączenia lotniczego pomiędzy wybranymi miastami w Polsce lub zagranicą, lub o rekomendację najciekawszych rozrywek turystycznych w danym regionie. Po znalezieniu odpowiedzi pasującej do naszych kryteriów wyboru asystentka przekieruje nas następnie do odpowiedniej strony, na której będziecie mogli np. zarezerwować bilety w najlepszej cenie.

Zobacz także

Zobacz także

Jak pobrać Asystenta Google w polskiej wersji językowej?

Asystent Google w polskiej wersji językowej będzie dostępny dla wszystkich polskich użytkowników już w przeciągu kilku kolejnych tygodni. Część użytkowników może skorzystać z usługi w rodzimej wersji językowej już dziś! Użytkownicy Androida (od wersji Android 5.0 wzwyż) nie muszą w tym celu pobierać żadnej dodatkowej aplikacji. Jeśli jesteście z kolei posiadaczami iPhone'a, aplikację Asystent Google możecie pobrać z App Store'a. 

Po więcej informacji na temat Ewy zajrzyjcie na dedykowaną usłudze stronę.

RadioZET.pl/źródło:PCWorld;Rzeczpospolita;PCFormat/AG

Zobacz także