Zamknij

Tak Motorola wyśmiewa Samsuga, który naśmiewa się z Apple [Wideo]

Redakcja
27.11.2017 15:27
Tak Motorola wyśmiewa Samsuga, który naśmiewa się z Apple [Wideo]
fot. Motorola - kadr z wideo

Pstryczki w nos konkurencji są dość częste w branży elektronicznej, ale materiał pokazujący wyższość nad urządzeniem konkurencji, który jest kontr-materiałem dla innego wideo tego typu, to zupełna nowość.

Aby zachować ciągłość historii najpierw opiszemy sprawę materiału Samsunga, który predstawia historię mężczyzny, który po latach używania iPhone'ów postanowił przejśc na sprzęt dla dorosłych - czyli według wideo Samsunga Galaxy Note 8.

Materiał krok po kroku przedstawiał historię użytkownika Apple, który po latach drwin z tego, że jego urządzenie jest w tyle z funkcjonalnością w stosunku do Samsunga, w końcu postanawia zakupić jedyne słuszne urządzenie, czyli to od Samsunga.

Teraz reklama stworzona przez Motorolę jest niejako kontynuacją historii Samsunga. Bohater przedstawiony na materiale jest podobny do tego z poprzedniego. Zadowolony wraca do domu by przetestować swojego nowego Galaxy Note 8. Gdy do mieszkania przychodzi jego partnerka z nową Motorolą okazuje się, że znowu posiada przestarzały i nieposiadający najnowszych funkcji smartfon - dlaczego? Zobaczcie sami na wideo poniżej.

Modyfikacje dostępne w nowych smartfonach Motoroli - tzw. "MotoMods" umożliwiają podłączenie do kompatybilnych urządzeń mini-projektora, dodatkowego głośnika, większej baterii, czy nakładki z dedykowanym aparatem znacznie zwiększającym możliwości fotograficzne smartfona.

Trzeba przyznać, że taka "bezpieczna" forma konkurowania jest nie tylko zabawna, lecz faktycznie pokazuje wartości dodane pewnych urządzeń, a każdy z producentów ma swoje racje. Raczej takie wideo nagle nie przekona użytkowników do przejścia na rozwiązania drugiej firmy, lecz być może skłoni ich do rozważań i refleksji do zrobienia tego w przyszłości.

RadioZet.pl/AM

Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie i rozpoznaj starszy model telefonu:

QUIZ. Który z tych telefonów jest starszy?
Rozwiąż quiz

QUIZ. Który z tych telefonów jest starszy?

QUIZ. Który z tych telefonów jest starszy?
Który z tych telefonów jest starszy?

Który z tych telefonów jest starszy?