Zamknij

Tanie bilety do kina dla studentów korzystających z Blika

Redakcja
18.05.2018 14:12
M!Karta Multikino
fot. materiały prasowe

Multikino oferuje M!Kartę – dzięki niej za bilety na seanse 2D na dowolny dzień tygodnia płaci się tylko 14,90 zł, o ile korzysta się z Blika. Promocja kierowana jest do uczniów i studentów.

M!Karta była do tej pory testowana w Warszawie – i okazała się być sporym sukcesem. Multikino postanowiło więc rozszerzyć ofertę na cały kraj.

Po nabyciu M!Karty (która kosztuje 14,90 zł i jest ważna przez rok) uczniowie i studenci mogą kupować bilety na seanse odbywające się od poniedziałku do czwartku w cenie 14,90 zł.

Tanie bilety do kina dzięki M!Karcie i Blikowi

Taką samą kwotę zapłacą także za możliwość obejrzenia filmu w piątek, sobotę lub niedzielę, jeśli jako sposób płatności online wybiorą Blika. Z tej promocji można korzystać do listopada 2018 roku.

Blik jest obecny w Multikinie od 2015 roku i zdobył już dużą rzeszę fanów wśród klientów kina. Sieć jako jedna z pierwszych wdrożyła także One Click Blik, czyli metodę płacenia jednym kliknięciem. Bycie partnerem M!Karty daje nam możliwość dotarcia bezpośrednio do grupy docelowej młodszych konsumentów, którzy wyjątkowo cenią nowoczesne rozwiązania płatnicze, takie jak Blik. Jeśli jeszcze nie mieli okazji, mogą od teraz przekonać się jaki jest szybki i wygodny, dodatkowo płacąc mniej za bilety do kina – przekonuje Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności, twórcy i operatora Blika.

W 2017 roku Blikiem zrealizowano ponad 33 miliony transakcji. Za rozwój systemu odpowiada spółka Polski Standard Płatności (PSP). Jej udziałowcami jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski.

RadioZET.pl/MT