Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Facebook daje i odbiera. Pojawiła wam się opcja "unsend" na Messengerze? [SONDA]

15.11.2018 18:39

Pojawienie się nowej wersji Messengera narobiło polskim użytkownikom sporego apetytu. Niestety, na razie część będzie musiała obejść się smakiem - kilkugodzinny test został już zakończony. Nowa wersja aplikacji pojawiła się jednak ponownie, tym razem tylko w sklepie Google Play. Udało wam się skorzystać z długo wyczekiwanej nowości, czyli opcji kasowania wysłanych już wiadomości "unsend"?

Facebook daje i odbiera. Pojawiła wam się opcja "unsend" na Messengerze? [SONDA] fot. Pixabay

Kiedy opcja "unsend" będzie dostępna na Messengerze?

To były tylko testy - nowa wersja Messengera przez kilka godzin była dostępna dla polskich użytkowników. Razem z nią miała pojawić się długo wyczekiwana opcja "unsend", pozwalająca kasować wysłane już wiadomości. Tym większy entuzjazm użytkowników wzbudziły pogłoski na temat nieoczekiwanej premiery na terenie Polski, Boliwii oraz Litwy. Wczorajsze dyskusje na temat zalet i wad nowej wersji szybko się jednak skończyły, kiedy ta...zniknęła. Uroków opcji "unsend" też niestety nie wszystkim było dane zasmakować. Nam pomimo aktualizacji aplikacji się nie pojawiła - a jednak zrzuty ekranu udowadniające, że nowość jest już tuż tuż, krążą nadal po sieci.

Facebook: to były tylko testy

Teraz aktualizacja popularnego komunikatora pojawiła się ponownie. Niestety, tylko dla użytkowników Androida. Nie wszystkie zapowiadane nowości są w niej dostępne, co również każde myśleć, że to po prostu stopniowe wdrażanie jej dla wszystkich. Z aplikacji korzysta ponad 1,3 miliarda osób, co dobrze tłumaczy, czemu premiera aktualizacji przebiega w tak nieregularny sposób. 

googleplay

Przy okazji czytając komentarze użytkowników można zauważyć, że wygląd nowej wersji nie wszystkim przypadł do gustu.

Zagłosuj

Czy pojawiła się wam opcja "unsend" w Messengerze?

Opcja "unsend" na Messengerze - jak to będzie działać?

Wygląda na to, że pojawienia się opcji "unsend" dla wszystkich użytkowników możemy spodziewać się już w ciągu kilku najbliższych dni. Jak będzie działać? Na decyzję, czy chcemy wykasować wysłaną już wiadomość mamy mieć 10 minut. Po tym czasie opcja zniknie, jednak naszym zdaniem to nawet więcej, niż potrzeba aby dostrzec najczęstsze przyczyny chęci wycofania wysłanej wiadomości: literówki lub...pomyłkę przy wyborze adresata. Czekamy więc cierpliwie!

Facebook-Messenger-Remove-For-Everyone-Unsend-Button fot. Techcrunch/Apple

RadioZET.pl/źródło:KomputerŚwiat,Spider'sWeb;Techcrunch/AG

Oceń