Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Wpłat na WOŚP będzie można dokonywać również w bankomatach Euronet

08.01.2019 20:14

Udogodnienie ma pomóc zebrać jeszcze więcej środków podczas tegorocznej edycji WOŚP. To już czwarty raz, kiedy Euronet Polska włącza się w Finał Wielkiej Świątecznej Orkiestry Pomocy. Podczas weekendu (12.01-13.01.2019) na ekranach bankomatów i wpłatomatów Euronet pojawi się specjalny komunikat, przypominający o możliwości dokonywania wpłat na konto fundacji. 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Wpłat na WOŚP będzie można dokonywać również w bankomatach Euronet fot. WOŚP mat. prasowe

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019

Tegoroczny 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już podczas najbliższego weekendu (12.01-13.01.2019) darowiznę na WOŚP będzie można przekazywać uzbrojonym w puszki wolontariuszom, lub wpłacać ją za pośrednictwem bankomatów i wpłatomatów Euronet Polska. To już czwarty raz, kiedy firma włącza się do pomocy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pieniądze będzie można wpłacać w formie płatności kartą (bankomaty) oraz gotówką we wpłatomatach Euronet. Minimalną kwotą, jaką będzie można wpłacić za pośrednictwem karty jest złotówka, a w przypadku gotówki - 10 złotych. Kwota maksymalna w przypadku obu form płatności wynosi 500 złotych. "Z dumą wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od 2016 roku. Podczas najbliższego, 27. Finału, oprócz specjalnej grafiki na ekranach powitalnych naszych urządzeń, powstanie również specjalna strefa z urządzeniami Euronet Polska na placu Defilad w Warszawie. Ułatwimy przekazanie darowizny na rzecz WOŚP poprzez wpłatę środków bezpośrednio z konta, jak również umożliwimy wypłatę z bankomatu, by osoby, które nie mają przy sobie gotówki mogły ją pobrać z konta i wrzucić do puszki wolontariuszy" - można przeczytać w oświadczeniu Euronet Polska. Podczas tegorocznego finału WOŚP będą zbierane środki na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Warto pomagać!

RadioZET.pl/źródło:Bankier.pl/AG

Oceń