Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Google Santa Tracker: interaktywna Wioska Świętego Mikołaja już tu jest!

07.12.2018 20:55

Google już przygotowało wiele niespodzianek, które umilą wam tegoroczne święta. Interaktywna Wioska Świętego Mikołaja pozwoli tworzyć klimatyczne dekoracje i małe dzieła sztuki, uczyć się programowania poprzez zabawę oraz podszkolić umiejętności językowe waszych maluchów. Odliczanie dni do gwiazdki czas zacząć!

Google Santa Tracker: interaktywna Wioska Świętego Mikołaja już tu jest! fot. Google Santa Tracker

Google Santa Tracker: Wioska Świętego Mikołaja już czeka!

Dłuży wam się czas do Świąt Bożego Narodzenia? Google wie, co z tym zrobić. Interaktywna Wioska Świętego Mikołaja już po raz 15 zapewni masę przedświątecznej, kolorowej rozrywki. Chętni, aby dowiedzieć się, jakie tym razem niespodzianki przygotował dla nas technologiczny gigant? Będzie ciekawie! 

Stwórzcie świąteczne elfy razem z Google!

Kreator Elfów to zabawa idealna dla was i waszych najmłodszych. Już nie mogą doczekać się rozpakowywania prezentów i spotkania z rodziną? Wspólne wymyślanie strojów i akcesoriów dla małych pomocników Świętego Mikołaja z pewnością zajmie na chwilę ich uwagę. 

BuildAnElf fot. Google mat. prasowe

To jeszcze nie wszystko! Dzięki specjalnej stronie możecie również wspólnie śledzić, jaką drogą podąża do was Mikołaj. A jeśli wasze dzieciaki mają już własne smartfony, wystarczy, że skorzystają z tej samej opcji w aplikacji Mapy Google.

trasa fot. Google

W tym samym miejscu znajdziecie cała masę zabawnych gier w świątecznym klimacie, dzięki którym będziecie mogli podszkolić też swoje umiejętności językowe czy nauczyć się podstaw programowania. Ciekawi, gdzie i jak spędzają święta mieszkańcy różnych krajów? W Wiosce Świętego Mikołaja czekają na was także specjalne quizy, oparte o funkcje Google Earth i Google Maps, dzięki którym w ciągu kliku chwil poznacie świąteczne zwyczaje z różnych zakątków globu. Warto rzucić okiem!

goooogle fot. Google mat. prasowe

RadioZET.pl/źródło:GoogleBlog/AG

Oceń