Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Huczne urodziny Allegro. Ogrom okazji na osiemnastkę

10.11.2017 11:37

18 hybrydowych samochodów do wygrania, smartfony za 18 zł i darmowa dostawa – z okazji 18 lat działalności Allegro zamierza sprawić użytkownikom sporo prezentów.

Huczne urodziny Allegro. Ogrom okazji na osiemnastkę fot. zrzut ekranu

Atrakcje urodzinowe zaplanowana na cały miesiąc. Najdłużej trwać będzie konkurs, w którym do wygania jest 18 aut Toyota CR-H.

Żeby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się między 8 listopada a 12 grudnia 2017 na specjalnej stronie urodziny.allegro.pl, kupić produkt za minimum 100 zł i odpowiedzieć na pytanie „jaki zakup na Allegro sprawił Ci największą radość?”. Dodatkowo do wygrania jest 1860 kart podarunkowych po 100 zł każda.

Łowcy okazji będą mogli sprawdzić swój refleks w dniach 4-10 grudnia 2017. Wtedy w serwisie, w ramach akcji”18 za 18”, pojawi się łącznie 18 produktów (między innymi telefony, telewizory, luksusowe dodatki do ubrań, wyposażenie domu i ogrodu, perfumy i zabawki) w cenie obniżonej do 18 złotych.

Przecenione towary będą pojawiać się 3 razy dziennie o różnych godzinach – każdego produktu będzie 18 sztuk.

Od 13 listopada do 12 grudnia 2017 trwać będzie Festiwal okazji. Na stronie Allegro pojawią się duże przeceny procentowe, będące mnożnikiem liczby 18 aż do 90. Ponadto codziennie przez 24 godziny dostępnych będzie 18 ofert ze wszystkich kategorii produktowych. Także każdego dnia o różnych godzinach na klientów będą czekać szybkie promocje o gigantycznych rabatach.

W promocji bierze udział każda kategoria; dostępnych będzie mnóstwo produktów, codziennie innych. Warto regularnie sprawdzać aktualne promocje aby nie przegapić żadnej okazji. 24 listopada 2017, czyli w Black Friday, w sprzedaży znajdą się najbardziej niespodziewane produkty promocyjne w cenach, które trudno sobie wyobrazić w zwykłych promocjach.

Podczas tygodnia trwającego od 18 do 25 listopada 2017 wszystko, co tylko zmieści się do paczkomatu będzie dostarczone za darmo. W tym czasie będzie można skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatów w całej Polsce – wystarczy podczas zakupów wybrać dostawę paczkomatem oznaczoną specjalnym wyraźnym wyróżnieniem o darmowej dostawie.

Zagłosuj

Gdzie wolisz kupować?

RadioZET.pol/Allegro/MT

Oceń