Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koty nie lubią ludzi? To viralowe wideo udowodni wam, że to nieprawda [WIDEO]

05.12.2018 17:37

Niewdzięczne, sprytne, nieczułe...Czy koty od swoich właścicieli chcą tylko pożywienia i nowych zabawek? Viralowe nagranie udowadnia, że koty też potrafią kochać, a za zmarłymi tęsknią tak samo, jak my. Uwaga, można się wzruszyć!

Koty nie lubią ludzi? To viralowe wideo udowodni wam, że to nieprawda [WIDEO] fot. Shutterstock

Kot, który zobaczył zmarłego właściciela na ekranie smartfona

Na czym polega żałoba, wie wielu z nas. Okazuje się, że tak samo jak my zwierzęta również potrafią bardzo tęsknić za zmarłymi bliskimi. A choć najlepszym przyjacielem człowieka często określa się psy, tak naprawdę i koty kochają nas wcale nie mniej od nich. Viralowe nagranie, na którym widać reakcję smutnego kociaka, bezradnie wpatrującego się w ekran smartfona, na którym wyświetla się fotografia zmarłego niedawno właściciela zwierzaka powinno powiedzieć wam wszystko.

Czy koty lubią ludzi?

Oczywiście, że tak! Zachowanie nagranego na filmie kota najlepiej tego dowodzi. Zwierzę na koniec kładzie na smartfonie głowę w taki sposób, jakby chciało móc dotknąć ukochanego człowieka. Udostępnione na początku na Facebooku wideo ma już ponad 38 milionów odsłon, a także około miliona udostępnień. Użytkownicy zaczęli podawać je sobie także na innych platformach społecznościowych, żywiołowo komentując niesprawiedliwość wysuwanych w kierunku kotów oskarżeń. Choć oglądając filmik można się bardzo wzruszyć, trudno o lepsze świadectwo kociej miłości.

RadioZET.pl/źródło:Mashable/AG

Oceń