Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska aplikacja pozwala znaleźć pracę na godziny

07.06.2018 16:12

Wygodne szukanie pracy tymczasowej proponuje polska aplikacja Tikrow – wystarczy wybrać i zaakceptować jedną z ofert pokazywanych na ekranie smartfona. Wynagrodzenie otrzymuj się natychmiast po wykonaniu zlecenia.

tikrow agencja pracy tymczasowej fot. foto: rzut ekranu

Tikrow działa jako agencja pracy tymczasowej. Zarejestrowanie się w niej wymaga podania i zweryfikowania danych osobowych – jeśli odbywa się to przez aplikację lub stronie, należy liczyć się z koniecznością wysłania skanu dowodu osobistego lub paszportu.

Agencja zapewnia, że natychmiast po potwierdzeniu podanych danych obrazy są trwale usuwane z dysku – podpowiada także, że jeśli obawiamy się o zachowanie prywatności (co jest rozsądnym zachowaniem po aferze Cambridge Analytica), można podpisać umowę o pośredniczenie bezpośrednio w siedziby agencji.

Tikrow – agencja pracy tymczasowej jako aplikacja

Po zalogowaniu się do aplikacji Tikrow – jest dostępna na smartfony z Androidem – użytkownik może przebierać w ofertach pracy. Zlecenie nie może być dłuższe niż 12 godzin, a kwota zarobku podawana jest w postaci netto – a więc sumy, która otrzyma się do ręki. A właściwie na konto.

Tikrow zakłada bowiem każdemu użytkownikowi bezpłatne konto bankowe wraz z kartą płatniczą – to na nie, natychmiast po wykonaniu zlecenia, przelewane jest wynagrodzenie.

- Studiujesz, wychowujesz dziecko, a może masz intensywne życie towarzyskie lub sportowe? To właśnie dla Ciebie jest Tikrow. Przyjmujesz zadania tylko wtedy gdy masz wolny czas - praca jest po to żeby żyć, a nie odwrotnie. Jeżeli nie chcesz rezygnować ze swoich zajęć wybierz Tikrow - podejmuj zadania tam gdzie właśnie jesteś i tak długo jak możesz – zachwala swoją usługę aplikacja.

Zagłosuj

Jak oceniasz pomysł aplikacji do znajdowania pracy tymczasowej?

RadioZET.pl/MT

Oceń