Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pomysł na nietypowe oświadczyny? Pobicie rekordu ilości przejazdów rollercoasterem!

05.09.2018 18:28

Ta para zaręczyła się w wyjątkowo oryginalnych okolicznościach. Kiedy usłyszeli, że ich ukochana kolejka rollercoaster się zamyka, postanowili przejechać się nią...kilkadziesiąt razy.

Pomysł na nietypowe oświadczyny? Pobicie rekordu ilości przejazdów rollercoasterem! fot. Facebook/NowThis

Przejechali się na rollercoasterze 62 razy

Chelsea i David mieszkają w Los Angeles, a w każde urodziny przyszłej panny młodej wybierają się do ich ulubionego parku rozrywki Universal Studios Hollywood. Ich tradycją jest przejażdżka kolejką rollercoaster "Jurassic Park - The Ride". Kiedy więc dowidzieli się, że zostanie zamknięta 3 września, wpadli na nietypowy pomysł pobicia rekordu ilości przejażdżek kolejką. W ciągu 13 godzin udało im się zaliczyć...62 przejażdżki. Poprzedni rekord wynosił dokładnie 60 przejazdów. To jednak nie koniec oryginalnej przygody!

Oświadczył się...na kolejce rollercoaster

David miał w zanadrzu jeszcze jeden plan - oświadczyny. W końcu, jak sam powiedział ukochanej, "mówią, że małżeństwo jest jak spacer po parku...ale tylko jeśli tym parkiem jest Jurassic Park". To chyba naprawdę ulubiony film uroczej pary, gdyż nawet pierścionek zaręczynowy został zainspirowany filmowym motywem. Zamiast kamienia szlachetnego użyto...kawałku bursztynu, w którym zatopiono komarzycę.

pierścionek fot. Facebook/NowThis

Replikę filmowego bursztynu podarowało zaręczonej parze samo studio Universal - oświadczyny, jak się pewnie domyślacie, zostały przyjęte z radością!

RadioZET.pl/źródło:NowThisEntertainment/AG

Oceń