Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Smartfon za 299 złotych od TP-Link. Lepszy niż biedronkowe?

26.10.2017 11:52

TP-Link chce udowodnić, że nawet w bardzo niskiej półce cenowej można stworzyć solidnego smartfona.

Smartfon za 299 złotych od TP-Link. Lepszy niż biedronkowe? fot. TP-Link

TP-Link Neffos Y5 to tanie, a patrząc po specyfikacji, nawet całkiem solidne urządzenie - jeśli oczywiście spojrzymy na stosunek jakości do ceny.

Smartfon wyposażony jest w 5-calowy ekran 720p i czterordzeniową jednostkę Snapdragon 212. Procesor nie należy do najmocniejszych, natomiast w połączeniu z 2 GB pamięci RAM urządzenie może całkiem dobrze radzić sobie z multitaskingiem.

Neffos Y5 zadowoli również użytkowników z 2 numerami - smartfon wspiera funkcję Dual SIM, a dodatkowo wyposażony jest w łączność LTE.

neffos fot. TP-Link

Jedynym słabym punktem smartfona może być jego pojemność baterii - 2130 mAh to przeciętna wartość. Można liczyć na to, że przy ekranie 1280 na 720 pikseli, urządzenie będzie mimo wszystko mocno energooszczędne, a czas pracy na baterii nie będzie mocno odstawać od wyniku innych urządzeń na rynku.

Smartfon ma więc całkiem atrakcyjne parametry i cenę, która jest na tym samym poziomie co oferowany obecnie myPhone Q-Smart Black Edition w Biedronce. Który jest Twoim zdaniem lepszy? Daj znać w sondzie poniżej.

Zagłosuj

Który smartfon jest wg Ciebie lepszy?

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń