Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak może wyglądać nowy iPhone XI. Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia [ZDJĘCIA]

07.01.2019 13:52

iPhone XI ma pojawić się na rynku już w 2019 roku. Czy nowy smartfon Apple czymś nas zaskoczy? W sieci pojawiły się już pierwsze rendery, przedstawiające nowy model. Jak wam się podoba?

Tak może wyglądać nowy iPhone XI. Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia [ZDJĘCIA] fot. Apple mat. prasowe

iPhone XI: kiedy premiera?

Najnowszy model smartfona ze słynnym, nadgryzionym jabłuszkiem ma trafić do sprzedaży już we wrześniu 2019 roku. Nazwany roboczo iPhone XI to dosyć przełomowy telefon dla Apple, które po raz pierwszy od lat musi naprawdę walczyć o zainteresowanie konsumentów. O ile jeszcze kilka lat temu iPhone'y należały do najbardziej kultowych modeli na rynku, o tyle teraz ich sprzedaż systematycznie spada, co przyznawał ostatnio sam Tim Cook, obecny CEO Apple. Marketingowi marki nie pomogły też serie wpadek z udziałem iPhone'ów X, budżetowych modeli, które musiano objąć m.in. programem darmowej wymiany wadliwych wyświetlaczy. Coraz częściej mówi się też o astronomicznych cenach, jakie osiągają iPhone'y z ostatnich lat. Tym cięższe zadanie przed marką, aby wypromować iPhone'a XI. Jak będzie wyglądał nowy model? W sieci zaprezentowano już pierwsze rendery!

iPhone XI będzie mieć potrójny aparat

Model ma zostać wyposażony, co widać na zdjęciach w potrójny aparat fotograficzny. To jedna z niewielu potwierdzonych jak dotąd informacji na temat specyfikacji technicznej iPhone'a XI. Warto też pamiętać o tym, że zaprezentowane rendery pochodzą z etapu inżynierskich testów walidacyjnych, co oznacza, że Apple nadal kontynuuje prace nad nowym modelem. Możliwe więc, że wygląd smartfona jeszcze ulegnie zmianie. 

onleaks fot. OnLeaks

RadioZET.pl/źródło:Forbes;Telepolis/AG

Oceń