Ten pilot nudził się podczas próbnego lotu. Pozwolił sobie na mały żart w powietrzu [ZDJĘCIA]

27.02.2019 22:22

Trasa próbnego lotu wyraźnie znudziła pilota, postanowił więc dać temu upust w dosyć nieoczekiwany sposób. W powietrzu narysował nie tylko napis "nudzi mi się" ale i męskie przyrodzenie. Musimy przyznać, tego się nie spodziewaliśmy.

Ten pilot nudził się podczas próbnego lotu. Pozwolił sobie na mały żart w powietrzu [ZDJĘCIA] fot. Pixabay

Narysował w powietrzu męskie przyrodzenie. Powód? Nudziło mu się

Kiedy licencjonowany australijski pilot musiał przetestować nowy silnik samolotu wiedział, że nie będzie to pochłaniające zajęcie. Blisko dwugodzinny lot szybko znudził doświadczonego profesjonalistę, pozwolił więc sobie na dosyć nietypowy żart. W powietrzu udało mu się narysować nie tylko napis "nudzę się" ale i dwukrotnie uproszczony wizerunek męskiego przyrodzenia. Zresztą co będziemy opowiadać, zobaczcie sami.

Pilot-draws-penis-and-i-m-bored-graffiti

Trasę widział każdy, kto obserwował samolot

Pozornie prosty żart w rzeczywistości wymagał co najmniej kilkudziesięciu skomplikowanych manewrów. Pilot dobrze wiedział, że "rysunki" dostrzegą jedynie kontrolerzy lotów, obserwujący trasę samolotu na specjalnej aplikacji. Dlatego pozwolił sobie na większą swobodę, niż zwykle. Jego przełożeni także przyznają, że zabawne manewry są w pełni dozwolone tak długo, jak piloci dbają o bezpieczeństwo lotu. "Podobne żarty nie należą do rzadkości. Generalnie najważniejsze jest, aby pilot bezpiecznie poprowadził lot z jednego punktu do drugiego. Jeśli trzyma się tych zasad, może pozwolić sobie na odstępstwa od zaplanowanej trasy. Na radarach często obserwujemy podobne przejawy inwencji twórczej" - żartobliwie komentował dla ABC Australia Peter Gibson z tamtejszego Urzędu Bezpieczeństwa Lotnictwa Cywilnego.

RadioZET.pl/źródło:LatestLY;Hiro.pl/AG

Oceń