Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

UWAGA! Awaria popularnego polskiego banku

29.11.2018 16:13

Klienci ING Banku Śląskiego masowo zgłaszają poważną awarię. Bank potwierdził już problemy techniczne - nie działa system bankowości elektronicznej instytucji.

UWAGA! Awaria popularnego polskiego banku fot. Shutterstock

AWARIA ING Banku Śląskiego

Skala awarii jest niepokojąco duża, potwierdził ją też już sam ING Bank Śląski. "Przepraszamy, obecnie serwis informacyjny www.ingbank.pl jest niedostępny. Pracujemy nad usunięciem problemu" - taki komunikat mogli zobaczyć klienci banku. Tylko od godziny 15 na stronie Down Detector trudności z zalogowaniem się do systemu bankowości elektronicznej zgłosiło już prawie 700 osób. Co się stało?

ing fot. DownDetector.pl

Utrudnienia dla klientów ING Banku Śląskiego 

Na razie nie podano jeszcze przyczyny awarii, jednak mamy nadzieję, że problemy niedługo się zakończą. Oto, jak na chwile obecną prezentuje się mapa występujących trudności w Polsce.

ing2 fot. DownDetector.pl

Obecnie strona informacyjna banku już działa, nadal jednak występują trudności z wykonywaniem przelewów za pośrednictwem aplikacji, sprawdzaniem salda konta oraz logowaniem się do systemu bankowości elektronicznej. Bank twierdzi, że trwają już prace serwisowe, mające przywrócić pełną sprawność wszystkich usług. 

RadioZET.pl/źródło:DownDetector.pl/AG

Oceń