Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

YouTube Rewind 2018: jakie są najpopularniejsze filmy i teledyski w Polsce? [LISTA FILMÓW; WIDEO]

06.12.2018 18:18

Jakich teledysków i filmów szukamy na YouTube najczęściej? Znamy już pierwszą dziesiątkę najpopularniejszych wideo w Polsce i na świecie! Zgadnijcie, co znalazło się na pierwszym miejscu. 

YouTube Rewind 2018: jakie są najpopularniejsze filmy i teledyski w Polsce? [LISTA FILMÓW; WIDEO] fot. YouTube

YouTube Rewind 2018: Polska

Co najchętniej oglądamy na YouTube? Jak co roku platforma przygotowała zestawienie YouTube Rewind, dzięki któremu poznamy najpopularniejsze filmy i teledyski w serwisie w 2018 roku. Znana jest już także polska lista. Zgadnijcie, co znalazło się w czołówce najbardziej lubianych filmów na YouTube w Polsce!

Filmy:

Musimy przyznać, znajdująca się na pierwszym miejscu parodia "Taconafide" autorstwa grupy AbstrachujeTV potrafi rozbawić do łez.

Nie zaskakuje też popularność zwiastunu niemal już kultowego "Kleru". Jak widać, Polacy na YouTube często szukają chwili rozrywki i śmiechu. Jakie z kolei teledyski wybieraliśmy najczęściej?

SPRAWDŹ TEŻ:

Teledyski:

Żeby było zabawniej, pierwsze miejsce zajął utwór hip-hopowego duetu Taconafide "Tamagotchi", którego parodia zdobyła równie dużą popularność na YouTube w Polsce.

Wśród najpopularniejszych teledysków znalazł się także ten do dobrze znanego naszym czytelnikom i słuchaczom utworu "Weź nie pytaj" Pawła Domagały.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

YouTube Rewind 2018

A co było najpopularniejsze na platformie w 2018 roku na całym świecie? Tak przedstawia się lista 10 najpopularniejszych filmów na świecie.

Filmy:

Pierwsze miejsce zajął film najmłodszej z celebryckiej rodziny Kardashianek. Kylie Jenner nakręciła go dla swojej córki w ramach pamiątki - znajdziemy w nim m.in. archiwalne nagrania z czasów, kiedy to Kris Jenner była w ciąży, zaraz przed urodzeniem obecnej mamy małej Stormi Webster. Wideo ma już ponad 76 milionów wyświetleń.

Jakie teledyski spodobały się widzom z całego świata najbardziej?

MAMY TEŻ DLA CIEBIE:

Teledyski:

Na pierwszym miejscu znalazł się utwór Flow La Movie, który ma już na koncie ponad miliard wyświetleń. Na YouTubie umieszczono go zaledwie w kwietniu 2018 roku.

Znaleźliście na liście swoje ulubione utwory?

RadioZET.pl/źródło:GoogleBlog/AG

PRZECZYTAJ TEŻ:

Oceń