Zamknij

Testerzy Nutelli poszukiwani! Kto marzy o takiej pracy?

Redakcja
09.08.2018 13:26
Testerzy Nutelli poszukiwani! Kto marzy o takiej pracy?
fot. YouTube

Producent Nutelli, firma Ferrero, poszukuje „sensorycznych sędziów” gotowych przeprowadzić się do ojczyzny słodkiego kremu! A jak powstaje Nutella? Sprawdziliśmy!

Jak zostać testerem słodyczy?

Rekrutacja marzeń? Ferrero, producent Nutelli, poszukuje 60 osób chętnych, aby pełnić funkcję „sensorycznych sędziów”. Praca jest stacjonarna i wymaga przeprowadzki do Włoch, ojczyzny słodkiego kremu. Rolą nowych pracowników będzie głównie testowanie różnych produktów marki, która w swojej ofercie posiada także np. słodycze Kinder. To pierwszy raz, kiedy firma poszukuje testerów poza własnym zespołem. Jak dotąd, zadanie sprawdzania słodkich nowinek pozostawiano już wyszkolonym w zakresie kwestii żywieniowych pracownikom. 

Zobacz także

Zobacz także

Jak powstaje Nutella?

Szczęśliwi wybrańcy swoje nowe obowiązki rozpoczną od trzymiesięcznego szkolenia, które rozpocznie się 30 września. Wymagania? Głównym warunkiem jest brak alergii pokarmowych i chęć przeprowadzki do włoskiej Alby. Reszty Ferrero chce samo nauczyć amatorów słodkości. Zainteresowani muszą wysłać zgłoszenie na adres alba@openjob.it z dopiskiem „ALB01”. A jak właściwie powstaje Nutella? Poniższe wideo uchyla rąbka tajemnicy słodkiego procesu!

Zobacz także

RadioZET.pl/AG