Zamknij

Trump recenzuje gry komputerowe? Zabawny użytkownik parodiuje amerykańskiego prezydenta

Redakcja
14.03.2018 13:37
shutterstock ( na zdj. Donald Trump)
fot. shutterstock ( na zdj. Donald Trump)

Po tym, jak prezydent Stanów Zjednoczonych rozpoczął swoją akcją mającą na celu ukazanie gier komputerowych w złym świetle, użytkownik na Steamie postanowił wziąć sprawę w swoje ręce.

Na platformie z grami komputerowymi Steam użytkownik o nicku „T-Playn” (w domyśle Trump Playing — Trump gra) rozpoczął ciekawą inicjatywę satyryczną. Prowadzony przez niego profil dodaje recenzje pod stronami produktowymi gier, lecz nie są to zwykłe i nic niewnoszące opinie.

Publikowane przez niego teksty idealnie odzwierciedlają sposób wypowiedzi 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych i jednocześnie dają pstryczka w nos temu, co Trump myśli o grach komputerowych. Według Białego Domu gry komputerowe są zbyt brutalne i są jednym z powodów, przez które Amerykanie mogą być zbyt agresywni (w myśl „to nie broń zabija, a człowiek, który ją posiada”).

Najciekawsze recenzje „dokonane przez Trumpa” również przywołują obecne sytuacje polityczne — przykładowo recenzja gry „PlayersUnknown's Battlegrounds” zawiera wzmiankę o braku sprawiedliwości z powodu deficytu kurczaków w Chinach (twórcy gry pochodzą właśnie z Chin), a przy recenzji gry „Resident Evil 7” - horrorze opowiadającym o domu zamieszkałym przez nawiedzoną rodzinę, T-Playn wspomina, że jest to „niezwykła wizja na to, jak można by przywrócić Ameryce jej dawną świetność”.

Przykłady prześmiewczych recenzji „T-Playn” możecie znaleźć w poniższej galerii, ale ostrzegamy — prawda w nich zawarta może wywołać ogromne salwy śmiechu.

RadioZet.pl/ dorkly.com/AM