Zamknij

Twitter pozwoli ukrywać komentarze i odpowiedzi na wpisy [SONDA]

Redakcja
05.03.2019 15:42
telefon
fot. Shutterstock

Decyzja została spowodowana coraz większą ilością przypadków prześladowania z jakimi spotykają się użytkownicy Twittera. Opcja ukrywania wybranych komentarzy i odpowiedzi na wpisy ma pomóc skuteczniej walczyć z toksycznymi zachowaniami w sieci. Dobry pomysł? Wielu na to czekało!

Twitter pozwoli ukrywać komentarze

Kto kiedykolwiek miał do czynienia z prześladowaniem czy tzw. "stalkingiem" w sieci, ten dobrze zrozumie motywy, kierujące Twitterem. Możliwość ukrywania wybranych komentarzy i odpowiedzi na wpisy na profilach ma pomóc walczyć z toksycznymi zachowaniami w sieci. Nowe rozwiązanie z pewnością przypadnie też do gustu moderatorom kanałów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil konkretnej marki będzie można skuteczniej niż wcześniej kontrolować pojawiające się na nim treści, w tym szczególnie te obraźliwe.

Zobacz także

Zobacz także

Kiedy nowa opcja będzie dostępna?

Twitter zdecydował się już oficjalnie potwierdzić krążące po sieci pogłoski o rozpoczęciu prac nad nową opcją moderacji wybranych komentarzy. W założeniu moglibyśmy ręcznie wybierać te, których nie chcemy pozostawiać widocznych dla innych użytkowników. Rozwiązanie ma podobno wejść w fazę testów już nawet w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Będziecie korzystać? 

Zagłosuj

Będziecie korzystać z nowej opcji na Twitterze?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:WirtualneMedia;Twitter/AG

Zobacz także

Zobacz także