Zamknij

UWAGA! Awaria popularnego polskiego banku

Redakcja
29.11.2018 16:13
UWAGA! Awaria popularnego polskiego banku
fot. Shutterstock

Klienci ING Banku Śląskiego masowo zgłaszają poważną awarię. Bank potwierdził już problemy techniczne - nie działa system bankowości elektronicznej instytucji.

AWARIA ING Banku Śląskiego

Skala awarii jest niepokojąco duża, potwierdził ją też już sam ING Bank Śląski. "Przepraszamy, obecnie serwis informacyjny www.ingbank.pl jest niedostępny. Pracujemy nad usunięciem problemu" - taki komunikat mogli zobaczyć klienci banku. Tylko od godziny 15 na stronie Down Detector trudności z zalogowaniem się do systemu bankowości elektronicznej zgłosiło już prawie 700 osób. Co się stało?

ing
fot. DownDetector.pl

Zobacz także

Zobacz także

Utrudnienia dla klientów ING Banku Śląskiego 

Na razie nie podano jeszcze przyczyny awarii, jednak mamy nadzieję, że problemy niedługo się zakończą. Oto, jak na chwile obecną prezentuje się mapa występujących trudności w Polsce.

ing2
fot. DownDetector.pl

Obecnie strona informacyjna banku już działa, nadal jednak występują trudności z wykonywaniem przelewów za pośrednictwem aplikacji, sprawdzaniem salda konta oraz logowaniem się do systemu bankowości elektronicznej. Bank twierdzi, że trwają już prace serwisowe, mające przywrócić pełną sprawność wszystkich usług. 

RadioZET.pl/źródło:DownDetector.pl/AG

Zobacz także