Zamknij

Uwaga, klienci mBanku! AWARIA powoduje błędy w przelewach

Redakcja
04.06.2018 12:55
Uwaga, klienci mBanku! AWARIA powoduje błędy w przelewach
fot. Michal Wozniak/EastNews

Skarg klientów banku na błędy w przelewach i trudności z płatnościami przybywa. Przyczyną jest duża awaria systemu transakcyjnego mBanku, która rozpoczęła się kilkadziesiąt minut temu.

Awaria w mBanku

Już od ponad godziny trwa potężna awaria w mBanku. Jeden z najpopularniejszych banków internetowych w Polsce jakiś czas temu przeprowadzał duże prace modernizacyjne nad nowym systemem transakcyjnym. Dziś zawodzi kolejnych wściekłych klientów zgłaszających kolejne skargi np. na błędy w przelewach. Skala problemu jest coraz większa. Poniżej możecie zobaczyć na mapie, które miejsca w Polsce borykają się z największymi utrudnieniami w płatnościach.

mapa mbank
fot.

Błędy w przelewach, brak możliwości wygenerowania potwierdzenia przelewu

Do najczęściej zgłaszanych problemów należą duplikujące się przelewy, brak możliwości wygenerowania potwierdzenia przelewu, a także inne błędy przy próbach przesyłania pieniędzy. Planowane przelewy lepiej więc przełożyć na późniejszą godzinę, kiedy sytuacja się wyjaśni. Część klientów i tak nie może na razie wykonać żadnego – zablokowano także możliwość wymiany walut w kantorze mBanku.

RadioZET.pl/AG