Zamknij

Weekendowe PRZERWY techniczne w polskich bankach. Sprawdźcie, czy w waszym też! [LISTA BANKÓW]

Redakcja
06.12.2018 21:59
Weekendowe PRZERWY techniczne w polskich bankach. Sprawdźcie, czy w waszym też! [LISTA BANKÓW]
fot. Shutterstock

Dwa polskie banki zapowiedziały już przerwy techniczne na nadchodzący weekend (08.12 – 09.12.2018). Mogą wystąpić utrudnienia w płatnościach BLIK-iem, a także w korzystaniu z aplikacji mobilnych placówek. Lepiej jak zwykle sprawdzić wcześniej, czy już powinniście przygotować gotówkę!

UWAGA! Przerwy techniczne w bankach

Dwa polskie banki zapowiedziały utrudnienia w dostępie do swoich usług podczas nadchodzącego weekendu (08.12 – 09.12.2018). Klienci ING Banku Śląskiego oraz banku Credit Agricole powinni już dziś załatwić zaległe przelewy i upewnić się, że mają wystarczającą ilość gotówki na najbliższe dni. 

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

ING Bank Śląski zapowiada prace modernizacyjne

Potrwają w nocy z soboty (09.12.2018) na niedzielę (10.12.2018). W trakcie przerwy technicznej utrudnione będzie korzystanie z aplikacji Moje ING Mobile. Jeśli dla wygody często korzystacie z płatności BLIK-iem, w godzinach 00:00 - 01:00 niestety nie będziecie mogli ich użyć, podobnie jak płatności internetowych Płać z ING. Tym razem lepiej więc, zamiast polegać na smartfonie, zaopatrzyć się w większą ilość gotówki. W tym samym terminie niemożliwe będzie również wykonanie przelewu z rachunku karty kredytowej oraz aktywowanie kart i nadawanie PIN. Miejmy nadzieję, że prace serwisowe rozwiążą problemy, które doprowadziły do kilku ostatnich poważnych awarii ING Banku Śląskiego.

Zobacz także

Zobacz także

Credit Agricole ogłasza weekendową przerwę techniczną

Będzie całkiem poważna, bo wyłączone zostaną wszystkie systemy informatyczne banku Credit Agricole. Co to oznacza? Bank ostrzega swoich klientów przed utrudnieniami związanymi z korzystaniem z serwisów CA24, automatycznego serwisu telefonicznego IVR oraz płatności internetowych Przelew Online i BLIK. Jeśli w ten weekend planowaliście pobuszować w sieci w poszukiwaniu świątecznych prezentów, niestety od soboty (08.12.2018) od godz. 22:00 do niedzieli (09.12.2018) do godz. 13:00 nie zapłacicie przelewem online w sklepach internetowych. Niemożliwe będzie także zalogowanie się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej banku. Uwaga także na wpłatomaty! Wszystkie wpłacone za ich pośrednictwem środki zostaną zaksięgowane na waszym koncie dopiero w niedzielę (09.12.2018) po godz. 13. Za to bank zapewnia o braku trudności z dokonywaniem płatności kartą czy wypłacaniu gotówki z bankomatów. Tym razem będziecie jednak musieli przez chwilę polegać na swojej pamięci – nieczynne serwisy oznaczają także brak możliwości otrzymywania SMS-ów z powiadomieniami o dokonywanych kartą transakcjach oraz aktualnym saldzie konta.

RadioZET.pl/AG

Zobacz także

Zobacz także