Zamknij

Weekendowe przerwy techniczne w 3 polskich bankach. Jeszcze zdążycie wypłacić gotówkę!

Redakcja
28.09.2018 19:08
Weekendowe przerwy techniczne w 3 polskich bankach. Jeszcze zdążycie wypłacić gotówkę!
fot. Pixabay

Utrudnienia w dostępie do konta i usług bankowości mobilnej czekają klientów tych trzech banków - sprawdźcie, czy jesteście klientami jednego z nich! To może być ostatni moment na wypłacenie gotówki.

Weekendowe przerwy techniczne w bankach

Klienci Credit Agricole, ING Banku Śląskiego oraz Raiffeisen Polbank powinni przygotować się na rozpoczynający się weekend i zaopatrzyć się w gotówkę. Czekają ich utrudnienia w wykonywaniu przelewów, dostępie do bankomatów i usług bankowości internetowej. W jakich dniach i godzinach zapowiedziano przerwy?

Zobacz także

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli (30.09) na poniedziałek (01.10) bank zaplanował prace serwisowe. Rozpoczną się o godz. 0:00 i zakończą około godz. 1:30. W tym czasie niemożliwe będzie skorzystanie z bankomatów a także wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile. Utrudnione będzie również korzystanie z systemu bankowości internetowej ING Business oraz jego wersji mobilnej, systemu ING CardsOnLine, płatności BLIK, a także przelewów ekspresowych. Niestety to nie jedyne utrudnienia - jak ostrzega bank, problemy mogą wystąpić również podczas dokonywania w tym czasie płatności kartą. Dodatkowo w sobotę (29.09) od godz. 8:00 do godz. 16:00 niedostępne będą moduł Makler oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Zobacz także

Credit Agricole

Klienci tego banku również powinni przygotować się na utrudnienia. Już w nocy z piątku (28.09) na sobotę (29.09) od godz. 22:00 do godz. 7:00 zaplanowano przerwę techniczną w pracy systemów informatycznych banku. W tym czasie niedostępne będą serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe Przelew Online. Oznacza to problemy z zalogowaniem się do systemu bankowości internetowej, a także korzystaniem z aplikacji mobilnej i dokonywaniem płatności za pośrednictwem przelewów online. Bank ostrzega również, że w tym czasie serwery nie będą odpowiadać na zapytania o saldo konta.

Zobacz także

Raiffeisen Polbank

Jeśli jesteście klientami tego banku i korzystacie na co dzień z systemu maklerskiego, lepiej sprawdźcie wszystkie potrzebne informacje wcześniej. Już od piątku (28.09) od godz. 22:00 do soboty (29.09) do godz. 7:00 nie będzie możliwe skorzystanie z systemu.

RadioZET.pl

Zobacz także