Zamknij

Wiemy, kiedy Microsoft wypuści następną dużą aktualizację Windows 10

Redakcja
21.04.2017 14:07
Wiemy, kiedy Microsoft wypuści następną dużą aktualizację Windows 10
fot. Microsoft

Microsoft wprowadza nieco organizacji do swojego planu wydawniczego aktualizacji dla systemu Windows 10 i pakietu Office.

Microsoft poinformował o wprowadzeniu regularnych publikacji dużych aktualizacji dla swoich dwóch czołowych produktów - systemu Windows 10 i pakietu biurowego Office. Możemy spodziewać się zakończenia prac nad nimi w marcu i wrześniu każdego roku (ich finalne rozdystrybuowanie może jednak potrwać dodatkowy miesiąc). 

Zobacz także

Każda z takich dużych aktualizacji zapewni dalsze wsparcie dla systemu lub pakietu biurowego na kolejne 18 miesięcy. Oznacza to, że otrzymywać będą odpowiednie łatki bezpieczeństwa i nowe funkcjonalności. Po tym okresie, w celu otrzymania dalszego wsparcia, konieczne będzie wdrożenie nowego buildu systemu/oprogramowania.

Wieści te oznaczają nic innego jak to, że kolejna duża aktualizacja dla Windows 10 - "Redstone 3", o której więcej piszemy tutaj, pojawi się już w okolicy września/października tego roku.

To dobre informacje dla wszystkich posiadaczy nowego systemu Microsoftu i ostatniej wersji pakietu Office. Otrzymamy bowiem regularne, duże aktualizacje, które będą wprowadzać potrzebne usprawnienia i nowości, które ułatwią nam pracę na tym oprogramowaniu i to zupełnie za darmo.

Zagłosuj

Aktualizujesz system/aplikacje od razu kiedy dostępna jest odpowiednia łatka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/AM