Zamknij

Windows 10 Home z długo wyczekiwaną aktualizacją. To KONIEC wymuszania restartów komputera [SONDA]

Redakcja
08.01.2019 21:59
Windows 10 Home z długo wyczekiwaną aktualizacją. To KONIEC wymuszania restartów komputera [SONDA]
fot. Shutterstock

Drażni was ciągłe przekładanie aktualizacji systemu Windows? Opcja "odłóż na za 4 godziny" to już niemal stała pozycja w waszym użytkowaniu komputera? Microsoft wreszcie wprowadza nowość, dzięki której możliwe stanie się przełożenie obowiązkowych uaktualnień dystrybuowanych przez Windows Update. Na to czekaliśmy!

Nowość w Windows 10 Home 

Do tej pory przełożenie aktualizacji dystrybuowanej przez Windows Update było możliwe jedynie w edycji Pro systemu Windows. To się wkrótce zmieni. Microsoft zapowiedział długo wyczekiwaną przez użytkowników nowość i pozwoli odłożyć obowiązkową aktualizację nawet o 7 dni. Wprawdzie to nie to samo, co 35 dni, które umożliwia wersja Pro, jednak zawsze to jakiś początek. Wielu użytkowników narzeka na wymuszane restarty systemu, a ciągłe klikanie okienka pytającego nas, czy aktualizację chcemy odłożyć o maksymalnie 4 godziny potrafi nieźle rozdrażnić podczas pracy czy np. oglądania filmu.

Zobacz także

Zobacz także

Windows 10 Home 2019

Nowa opcja jest już dostępna w poglądowej wersji systemu dla Inisderów. Spekuluje się też o dodaniu możliwości przełożenia instalacji aktualizacji o 35 dni w finalnej wersji edycji Home systemu Windows 10 19H1, o tym jednak przekonamy się dopiero na wiosnę 2019 roku wraz z premierą nowości. Jeśli więc wciąż korzystacie ze starszych wersji systemu niż dziesiątka, warto rozważyć uaktualnienie jej do najnowszej.

Zagłosuj

Z której wersji Windows korzystasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/źródło:KomputerŚwiat/AG

Zobacz także