Zamknij

Wirtualny spacer po tunelu firmy Elona Muska. Tak wygląda transport przyszłości!

Redakcja
06.11.2018 16:55
Wirtualny spacer po tunelu firmy Elona Muska. Tak wygląda transport przyszłości!
fot. Shutterstock

Elon Musk podzielił się na Twitterze nagraniem z przejażdżki pierwszym tunelem zbudowanym przez jedną z jego firm, Boring Company. Znajdujący się pod Los Angeles tunel miliarder nazwał tylko „niepokojąco długim”. Uwaga, to trzeba zobaczyć samemu!

Elon Musk pokazał nagranie z gigantycznego tunelu

Już 10 grudnia 2018 roku transport przyszłości ma zacząć działać. Boring Company, jedna z firm należących do Elona Muska, zbudowała w tym celu gigantyczny tunel ciągnący się w pod powierzchnią Los Angeles. Musk podzielił się na Twitterze nagraniem z przejażdżki prawie 4-kilometrowym odcinkiem. Uwaga, nie dla osób podatnych na zawroty głowy!

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Boring Company przetestuje możliwości tunelu już w grudniu

To pierwsza okazja, aby zobaczyć tunel – o tym, czy stanie się początkiem nowej ery w transporcie, będziemy mogli przekonać się już wkrótce. Projekt szybkiej kolei nowej generacji jak dotąd był owiany tajemnicą. Teraz podobno już w grudniu zobaczymy, jak idea Hyperloop wchodzi w życie. System rozbudowanych podziemnych tuneli z tysiącami punktów przesiadkowych wydaje się celem, do którego firma Elona Muska chce konsekwentnie dążyć.

RadioZET.pl/źródło:Futurism/AG

Zobacz także

Zobacz także