Zamknij

Wojewódzki pomylił marki? Huawei nie jest zachwycone

Redakcja
18.04.2018 22:51
Wojewódzki pomylił marki? Huawei nie jest zachwycone
fot. Shutterstock

Ambasador marki - to brzmi dumnie! Chyba, że skusiła nas wysoka gaża, a potajemnie wolimy produkty konkurencji. Wojewódzki gęsto tłumaczy się teraz ze zdjęcia na swoim Instagramie.

Huawei powinien ostrożniej dobierać ambasadorów

Huawei jakoś nie ma szczęścia do swoich ambasadorów. Zarówno Lewandowski jak i Wojewódzki zaliczyli wpadki, jeśli chodzi o publiczne pokazywanie się jedynie ze sprzętem marki, na której reklamowaniu zarabiają. Producent ofertę smartfonów ma całkiem niezłą. Nie wiedzieć tylko czemu na twarz swoich produktów wybiera fanów słynnego konkurenta z nadgryzionym jabłuszkiem.

Wojewódzki zdradził się na Instagramie. A jednak iPhone!

Intencją dziennikarza było...pochwalenie się na Instagramie nowymi skarpetkami, z dosyć wymownym napisem. A jednak nie wszyscy skupili się jedynie na wyeksponowanych w kadrze łydkach. Sokole oko i to niejedno, wyłapało na zdjęciu pudełko po nowiutkim iPhonie. Zaraz, zaraz, przecież Wojewódzki korzysta tylko z modelu Huaweia?! Ależ naturalnie! A tak przynajmniej celebryta zarzekał się już przy kolejnym poście, na którym dumnie pokazuje jedyny słuszny model smartfona, czyli Huawei P20 Pro - ten, za którego reklamę musiał zgarnąć kilka miłych zer. Szkoda, że dopiero post factum.

To nie pierwsza taka wpadka

Pewna złośliwość z naszej strony ma swoje uzasadnienie w fakcie, że to już kolejny tego typu przypadkowy prztyczek w nos, jaki marka dostaje od własnych ambasadorów. Kiedy Wojewódzki chwalił się nowym kontraktem, powoływał się na opinię Lewandowskiego, który rzekomo zdążył już doskonale doradzić dziennikarzowi przy wyborze auta, nieruchomości a teraz i nowego smartfona. To by się nawet akurat zgadzało, jeśli mowa oczywiście nadal o Apple, bo niestety Huawei współpracę z piłkarzem również może zaliczać do tych niekoniecznie najbardziej udanych. Zdarzyło mu się w jej trakcie umieścić na Twitterze post z selfie, które jak wyraźnie podpisano, wykonano oczywiście iPhonem. Huawei życzymy więc nieco bardziej zaangażowanych ambasadorów w przyszłości - marce musi być teraz średnio do śmiechu.

RadioZET.pl/AG

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Kuba Wojewódzki ambasadorem marki Huawei