Zamknij

Wypłaciłeś już gotówkę na weekend? Banki zapowiadają przerwy techniczne

Redakcja
14.06.2018 13:21
Wypłaciłeś już gotówkę na weekend? Banki zapowiadają przerwy techniczne
fot. Pixabay

Dwa banki zapowiadają kolejne prace konserwacyjne i informatyczne na nadchodzący weekend. Na utrudnienia lepiej przygotować się już dziś! Czekają nas m.in. problemy z wypłatami z bankomatów, dostępem do bankowości mobilnej i internetowej oraz płatnościami kartą.

Weekendowe przerwy techniczne w bankach

Ostatni tydzień obfitował w mocne wrażenia dla klientów mBanku, w którym doszło do wycieku danych. Teraz sytuacja ma już jednak być pod kontrolą. Sukces w walce z problemami technicznymi ogłosił też ING Bank Śląski. Koniec przedłużających się awarii w jednych placówkach nie oznacza jednak braku kłopotów w innych. Dlatego klientów banku PKO oraz BZ WBK uprzedzamy – wasze banki zapowiedziały ważne prace konserwacyjne na nadchodzące dni.

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

PKO planuje prace modernizacyjne

W związku z przeprowadzanymi przez PKO Bank Polski pracami modernizacyjnymi w niedzielę, 17 czerwca, od godz. 00:00 do godz. 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”. Klientom banku radzimy więc załatwić zaległe zakupy jeszcze przed nadchodzącym weekendem

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

Kolejny bank dołącza do płatności BLIK-iem

Klient wygrał z bankiem sprawę o kredyt frankowy

BZ WBK przeprowadzi prace konserwacyjne w poniedziałek, 18 czerwca

Na poniedziałkowe utrudnienia powinni przygotować się klienci BZ WBK. Z uwagi na planowane prace konserwacyjne w banku w poniedziałek, 18 czerwca, w godzinach 3:00-6:00 wystąpią przerwy w obsłudze kart i bankomatów. O odpowiedni zapas gotówki lepiej więc zatroszczyć się odpowiednio wcześniej.

MAMY TEŻ DLA CIEBIE:

Ponad połowa małych i średnich firm korzysta z kredytów

Jak wygląda rozmowa z chatbotem banku? Ten klient się trochę zirytował...

Klienci pięciu największych banków zagrożeni. Nowy wirus