Zamknij

Yanosik i Biedronka będą informować o otwartych w niehandlowe niedziele sklepach

Redakcja
04.09.2018 16:02
Yanosik i Biedronka będą informować o otwartych w niehandlowe niedziele sklepach
fot. EastNews/StanisławBielski/Reporter

Testowane od sierpnia rozwiązanie ma ułatwić życie klientom sieci Biedronka i użytkownikom popularnego komunikatora drogowego. Dzięki Yanosikowi kierowcy uzyskają informacje o najbliższych, otwartych w niehandlowe niedziele sklepach i ich godzinach działania.

Yanosik współpracuje z Biedronką

Testowane od sierpnia rozwiązanie to początek współpracy sieci sklepów Biedronka oraz Yanosika, nazywanego "jedynym legalnym antyradarem w Polsce". Pilotaż nowej funkcji właśnie zakończono z sukcesem, marki nie wykluczają jednak przedłużenia współpracy o kolejne miesiące. Rozwiązanie polegało na podpowiadaniu kierowcom, gdzie znajduje się najbliższy, otwarty w niehandlową niedzielę sklep sieci i w jakich godzinach jest czynny.

Zobacz także

Zobacz także

Yanosik podpowie, jaki sklep jest czynny w niehandlową niedzielę

Kierowcy, korzystający z Yanosika w trybie nawigacji otrzymywali podpowiedzi, gdzie znajduje się najbliższy otwarty sklep i jak daleko trzeba do niego dojechać. Dodatkowo można też było uruchomić funkcję nawigacji, która sama wyznaczała trasę do pobliskiego dyskontu. Nowa opcja to odpowiedź na problem, jaki stworzył zakaz handlu w niedzielę. "W związku z wprowadzeniem zakazu handlu w wybrane niedziele panuje duże zamieszanie wśród konsumentów. Między innymi dlatego postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, które usprawni informowanie klientów o zamknięciu sklepów. W badaniach brało udział około 700 sklepów Biedronka z całej Polski. Testy trwały do końca sierpnia 2018 roku, jednak nie wykluczamy kontynuacji współpracy o kolejne miesiące, a nawet lata, już z gotowym narzędziem informującym kierowców" - komentowała dla serwisu Bankier.pl Patrycja Pilarz z Jeronimo Martins.

Zobacz także

RadioZET.pl/źródło:Bankier.pl;KomputerŚwiat/AG

Zobacz także

Zobacz także