Zamknij

Z nim dogadasz się wszędzie. Douszny tłumacz symultaniczny obsługuje ponad 20 języków! [WIDEO]

Redakcja
11.01.2019 16:42
Z nim dogadasz się wszędzie. Douszny tłumacz symultaniczny obsługuje ponad 20 języków! [WIDEO]
fot. YouTube

Naukę języków obcych wiecznie przekładacie na potem? A może sporo podróżujecie i bariera językowa stanowi dla was poważny problem? Douszny tłumacz symultaniczny WT2 Plus firmy TimeKettle Technologies, obsługiwany przez sztuczną inteligencję może zrewolucjonizować sposób, w jaki korzystamy z tego typu urządzeń. Wygoda przede wszystkim. 

Tłumacz w twoim uchu, czyli jak działa WT2 Plus

Korzystanie z Google Translatora podczas podróży to czasem prawdziwa udręka. A to coś źle przetłumaczy, a to cały proces zajmuje zbyt dużo czasu... Rozwiązaniem może być urządzenie WT2 Plus firmy TimeKettle Technologies, które po udanej kampanii na Kickstarterze wreszcie ujrzało światło dzienne. Symultaniczny tłumacz douszny zaskakuje prostotą designu i rewolucyjnym sposobem działania, dzięki czemu zgarnął już nagrodę w kategorii innowacji podczas tegorocznych targów technologicznych CES 2019.

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz także

Urządzenie zachwyciło publikę targów CES 2019

Marka TimeKettle Technologies dobrze wiedziała, gdzie wypada najpierw zaprezentować swoje dzieło. To właśnie największe i najważniejsze w branży technologicznej targi CES są tradycyjnie już miejscem, gdzie konsumenci mogą po raz pierwszy przekonać się, jak wygląda najbliższa przyszłość tego rynku. WT2 Plus nie tylko pozwoli na płynną konwersację podczas podróży, dzięki funkcji tłumaczenia w czasie rzeczywistym, ale też zapewni sporą dowolność w wyborze jej kierunku, obsługując ponad 20 języków obcych.

Dzięki systemowi Auto Voice Detection z łatwością rozpoznaje głos właściciela, zmniejszając ryzyko pomyłki w trakcie działania. Podobnych prototypów było już w ostatnich latach co najmniej kilka, jednak w tym wypadku mamy już do czynienia z gotowym produktem, działającym bez zarzutu. Jedyne, czego będziecie potrzebować, to stabilne połączenie z siecią i dobry rozmówca! WT2 Plus kosztuje obecnie 199 dolarów, urządzenie można też już zamawiać bezpośrednio na stronie producenta. 

RadioZET.pl/źródło:Mashable;Kickstarter;Geek.com/AG

Zobacz także

Zobacz także