Zamknij

Zrobił sobie selfie z kobietą, która wpadła pod pociąg

Redakcja
05.06.2018 11:40
selfie z kobietą potrąconą przez pociąg
fot. zrzut ekranu

Podczas gdy na torach trwała akcja ratowania kobiety potrąconej przez pociąg, znajdujący się na peronie mężczyzna zrobił sobie selfie z ofiarą wypadku, trzymając dłoń w geście zwycięstwa. Interwencją policji był oburzony.

Do wypadku doszło na stacji Piacenza, znajdującej się na północy Włoch. Sytuację sfotografował reporter dziennika „Libertà” – na opublikowanym przez gazetę zdjęciu widać wyraźnie kobietę leżącą na torach w otoczeniu ratowników oraz młodego mężczyznę w trakcie robienia selfie.

Kobieta przeżyła wypadek, jednak niezbędne było amputowanie jej prawej nogi.

fot. zrzut ekranu

Selfie z kobietą potrąconą przez pociąg

Zdjęciem wykonywanym przez mężczyznę zainteresowała się policja, która nakazała wykasowanie selfie. Mężczyzna początkowo się awanturował, mówiąc że nie zrobił przecież nic złego, w końcu jednak spełnił żądanie funkcjonariuszy, dzięki czemu selfie z tragedii nie trafiło do internetu.

Służby przyglądają się obecnie zachowaniu mężczyzny, badając czy nie doszło do popełnienia przestępstwa – wszystko wskazuje na to, że nie ma podstaw, żeby postawić mu zarzuty.

Selfie staje się coraz bardziej integralną częścią życia młodych osób – badania naukowe pokazują wręcz, że dzięki ich robieniu czujemy się szczęśliwsi. Z drugiej strony analiza wykonana przez inny zespół wykazała, że robienie selfie może być objawem zaburzeń psychicznych.

Zagłosuj

Takie selfie to:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MT