Zamknij

Tego jeszcze nie było! Ruszył innowacyjny serwis Mam Zdanie od Radia ZET

Redakcja
01.07.2017 18:03
MAM ZDANIE
fot. Radio ZET

Radio ZET uruchomiło innowacyjny serwis internetowy Mam Zdanie. To pierwsze wideo-forum wymiany opinii bez hejterów i internetowych troli połączone z dużą dawką wiedzy na temat życia polityczno-społecznego w Polsce. Liderem projektu został Jacek Gasiński - znany w przeszłości m.in. z "Faktów TVN" i "Wiadomości" TVP 1. Już teraz wejdź na mamzdanie.pl  i włącz się do dyskusji - dziś, 3 lipca, rozmawiamy na temat, czy #PolskaJestJedna, a w kraju dzieje się tak dobrze, jak mówi PiS.

Mamzdanie.pl to pierwsza na świecie platforma internetowa łącząca dziennikarstwo internetowe z forum wymiany opinii w postaci filmów nagrywanych przez dedykowaną aplikację, która jest dostępna na urządzeniach z systemami Android (od wersji 5.0) i iOS. 

ŚCIĄGNIJ:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.mam_zdanie

iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/mam-zdanie/id1206338756

Polub też Mam Zdanie na Facebooku i śledź nas na twitterze

Codziennie od poniedziałku do piątku na stronie mamzdanie.pl (a także na stronie głównej radiozet.pl) pojawią się wideo materiały dnia, w których dziennikarze będą prezentować wybrany aktualny problem społeczno-polityczny, budzący powszechne kontrowersje. Każdy z nich będzie przedstawiony w formie pytania. Użytkownicy serwisu będą mogli nagrać swoje opinie za pomocą smartfona, wybierając wcześniej opcję „za” lub „przeciw”. Wideo z opiniami publikowane będą codziennie od poniedziałku do piątku. Natomiast w weekendy będą prezentowane najciekawsze nagrania z mijającego tygodnia. Moderator udostępni tylko te opinie, które nie zawierają treści wulgarnych, obraźliwych lub obscenicznych.  

Do współpracy redakcja zaprosiła czołowych polityków i osoby znane z życia publicznego. Ich komentarze będą również nagrywane za pomocą aplikacji mamzdanie.pl. Wkrótce zostaną ujawnione nazwiska pierwszych stałych komentatorów.

 

Te twarze zobaczysz w mamzdanie.pl:

Jacek Gasiński1
fot.
Marika Tomczyk1
fot.
Wojciech Boratyński
fot.

Projekt powstał dzięki dofinansowaniu z funduszu Google Digital News Initiative, który promuje innowacyjne dziennikarstwo internetowe.

Radiozet.pl/ŁS