Zamknij

Adrianna Biedrzyńska pokazała córkę. Michalina ma 27 lat i zachwyca urodą [FOTO]

11.06.2021 09:32
Michalina Robakiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Michalina Robakiewicz, córka Adrianny Biedrzyńskiej, także robi karierę jako aktorka. 27-latka zachwyca urodą, a fani podkreślają, że jest bardzo podobna do mamy. W mediach społecznościowych możemy oglądać ich wspólne zdjęcia.

Adrianna Biedrzyńska była przed laty jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, okrzyknięto ją jedną z najseksowniejszych krajowych gwiazd i regularnie mogliśmy podziwiać ją na ekranach. Debiutowała w 1983 roku w "Co dzień bliżej nieba", rok później została zaangażowana do "Miłości z listy przebojów". Mogliśmy oglądać ją w "Piłkarskim pokerze", "Dekalogu", a fani seriali pamiętają ją jako Ninę w "Klanie". Za kreację w "Lepiej być piękną i bogatą" otrzymała statuetkę Złotej Kaczki dla najlepszej aktorki. Współpracowała z kabaretami, a nawet próbowała sił jako wokalistka. Ostatni raz mogliśmy oglądać ją w 2016 roku w "Kolekcji sukienek".

Prywatnie Biedrzyńska jest dwukrotnie rozwiedziona. Nie udały się jej małżeństwa z Maciejem Robakiewiczem i Marcinem Mizagą. W 2017 roku aktorka po raz trzeci wyszła za mąż, jej wybrankiem jest Sebastian Błaszczak. Owocem pierwszego małżeństwa jest córka Michalina, która także związała karierę z aktorstwem. Fani "Na Wspólnej" doskonale znają ją jako Sandrę, natomiast w "Klanie" wcielała się w Kamilę. 27-latka pojawiła się także w trzeciej części kultowej serii "Psy". Fani doceniają nie tylko jej aktorski talent, ale także nieprzeciętną urodę.

ZOBACZ TAKŻE:  Adrianna Biedrzyńska o walce z guzem mózgu: "Dostałam wyrok: trzy tygodnie do trzech miesięcy życia"

Adrianna Biedrzyńska pokazała córkę. Michalina Robakiewicz także została aktorką

Na profilu Adrianny Biedrzyńskiej pojawiło się archiwalne zdjęcie, na którym możemy podziwiać aktorkę karmiącą maleńką córeczkę. Post pojawił się z okazji 27. urodzin Michaliny Robakiewicz.

- 27 lat temu, dokładnie o tej godzinie, o której piszę, 00:40 10 czerwca, przyszła na świat moja mała córeczka. Najpiękniejszy moment w życiu matki. Happy Birthday Misiu - czytamy.

W sieci nietrudno znaleźć wspólne zdjęcia Adrianny i jej córki. Fani podkreślają, że Michalina i jej mama są do siebie bardzo podobne, a 27-latka wyrosła na piękną kobietę.

- Jesteście obie tak szczęśliwe, że macie siebie nawzajem.

- Dwie krople wody.

- Śliczne kobiety - czytamy w komentarzach.

Wy także uważacie, że Michalina odziedziczyła urodę po znanej mamie?